4 ahit evvel evlenen Fatma, denizde boğuldu

KOCAELİ’üstelik, 4 devir geçmiş evlenen Fatma (21)-Enes Taşdemir (23) denizde dalgalara kapıldı. Taşdemir çiftini çevirmek isteyen damadın eniştesi Mithat Enerjik (44) bile dalgalara kapıldı. Denizden çıkarılan 3 kişiden Mithat Çevik görüngü yerinde, Fatma Taşdemir ise kaldırıldığı hastanede hayatını kaybetti.

Sakarya’bile güzeşte ahzüita haset evlenen Fatma ile Enes Taşdemir ve Enes Taşdemir’in ablası ile eniştesi Mithat Çevik, güzeşte, Kocaeli’nin Kandıra ilçesinde Babalı sahiline geldi. Fatma Taşdemir, girdiği denizde dalgalara kapıldı. Eşini kurtarmaya müteharrik Enes Taşdemir de dalgalara kapıldı. Ardından Mithat Acar dahi Taşdemir çiftini çevirmek üzere denize girip dalgalara kapıldı.

Sahildeki sörf okulu öğrencileri, 3 kişiyi görüp denize girdi. Sahile çıkarılan Taşdemir çifti ve Mithat Çevik’a, ihbar konusunda bölgeye mevrut sağlık ekipleri, evvel müdahalede bulundu. Umum müdahalelere rağmen Acar kurtarılamazken, dirimlik tehlikesi olan Fatma Taşdemir İzmit Seka Devlet Hastanesi’ne, dirimsel tehlikesi bulunmayan Enes Taşdemir ise Kandıra Şevket Hastanesi’ne kaldırıldı. Fatma Taşdemir bile yapılan müdahalelere karşın bugün gün ortası saatlerinde yaşamını yitirdi. Mithat Enerjik’ın cenazesi, toprağa eksilmek amacıyla Muş’un Malazgirt ilçesine götürüldü. Fatma Taşdemir’in ise Trabzon’dahi toprağa verileceği öğrenildi.

Share: