40 yıllık kocasını ayrılma eden kadından izleyenleri şaşkına çevirecek itiraf: Sevgilimle 10 yıldır beraberiz

ATV ekranlarında yayınlanan Müge Anlı ile Lezzetli Anif programına başvuran Ahmet Düzyol, 40 yıllık eşi Gülşen Düzyol’un kendisini terk ettiğini ve kayıp olduğunu söyleyerek programa başvurdu. Afyonkarahisar’üstelik olduğu ortaya Gülşen Düzyol, etken yayına bağlanarak yaptığı itiraflarla herkesin ağzını ayan bıraktı.

“10 YILDIR HÜSEYİN’LE BİRLİKTEYİM”

Ahmet Düzyol’un anlattıklarının arkası sıra sevgilisi Hüseyin Bey’in evinde olduğu ortaya sâdır Gülşen Düzyol, etkin yayına geçmek istemedi. Eşine bile yayına çıktığı amacıyla kızan Düzyol, “Ben eve göstermek istemiyorum. Ivinti gördüm evi terk ettim. Konuşmak istemiyorum. Yıpranmamış bir yola girdim. Anlayışsız inkılap bulunmayan. Hüseyin Bey’in yanındayım. 10 yıldır birlikteyiz” itirafında bulundu. Gülşen Düzyol’un eşi Ahmet Düzyol, bu itirafa vâkıf olmak isteksiz “Dolma konuşuyor” dedi.

“HASTA OLAN EŞİNİN ÖLMESİNİ BEKLEDİK”

Kaçtığı Hüseyin Bey’in sökel olan eşinin vefatıyla evden kaçtığı öğrenilen Gülşen Düzyol, “Hüseyin Bey’in eşinin ölmesini mi beklediniz?” sorusu üstüne “Hüseyin bizim köylümüz. Hüseyin’in eşi senelerdir hastaydı, ölmesini bekledik. Ben ayrılmak istiyorum” şeklinde konuştu.

MÜGE ANLI ŞAŞKINA DÖNDÜ

Momentum iddialarını yalanlayan kayırıcı ise eşi Gülşen’in altınları üstelik yanı sıra götürdüğünü iddia ederek “Dönmeyeceksen altınlarımı ver. Altınlarımı getirsin. Sonra boşanalım. Ben imdi onu istemiyorum” dedi. Duydukları karşısında şaşkına dönen Müge Anlı ise “Havada bulut sen altınları unut. Tıpkısı zaman ilk boşan. Benim üstelik diyebilecek tıpkı şeyim bulunmayan. Cenabıhak senin karşına ongun birini çıkarsın. Kimseye güvenmeyeceksin. Yazık. Cesaret duygumuzu zedeliyor bu olaylar” ifadelerini kullandı.

Share: