90 yaşındaki Komütatör Nine’nin ‘Tayyip Erdoğan’ hayali temel oldu

Van’ın Erciş ilçesinde zinde 90 yaşındaki Çevirgeç Coşar, hayali olan Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın fotoğrafına kaymakam yardımıyla kavuştu.

8 çocuğu olan ve yıllardır Erdoğan sevgisiyle hayat dolu Coşar, yaşadığı evin odasında Reisicumhur Erdoğan’ın fotoğrafını idam etmek istedi. Coşar, bu talebini yanı sıra artan oğluna iletti. Bunun konusunda oğlu yoluyla durumun İlçe Kaymakamı Nuri Mehmetbeyoğlu’na iletilmesi konusunda matlup ışık hazırlanarak doğrulama edildi. Oğlunun getirdiği fotoğrafı odasına astıran Dil Coşar, Erdoğan’a olan özlemini bu şekilde gidermeye çalışıyor.

Çevirici Coşar, ümmetin Cumhur Reisi Erdoğan’dan razı olduğunu belirterek, “Allah, Muhammed ondan razı olsun. Halkımız dahi ondan razıdır. Tanrı ömrünü etraflı etsin inşallah” dedi.

Coşar’ın oğlu ise annesinin Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın fotoğrafını istediğini belirterek, “Annem bana ‘ben reisin fotoğrafını istiyorum, onu çok seviyorum, bakacağım’ demesi konusunda ego üstelik ilçebay beye durumu söyledim. Talebimizi kabul ettiler ve çerçevelenmiş fotoğrafı bize verdiler. Getirip annemin odasına astım. Annemin bile hayali asıl oldu. Emeği güzeşte herkese teşekkür ederim” ifadelerini kullandı. – VAN

Share: