Adlı artist mutluluğa “olur” dedi

Çalgı Aleti dünyasının yüzü sıcak ismi Selçuk Balcı evlendi. Ünlü artist, 24 Ağustos Çarşamba akşamı planlı dernek töreniyle hayatını Ahsen Kartoğlu ile birleştirdi. Düğüne konferans ve siyaset dünyasının önde mevrut isimleri katıldı.

Adlı şarkıcı Selçuk Balcı, geçtiğimiz mart ayında nişanlandığı Ahsen Kartoğlu ile acun evine girdi. Çift, 24 Ağustos Çarşamba akşamı Ankara’birlikte nikah defterine imza attı. Aynı otelde düzenlenen görkemli dernek töreni, konferans ve politika dünyasının önde mevrut isimlerini buluşturdu.

Siyaset ve hanek dünyasından aheste ilgi

Düğün töreni; Ankara Büyükşehir Şehremini Mansur Bunaltıcı, Çankaya Şehremini Alper Taşdelen, Ankara Kent Konseyi Başkanı Halil İbrahim Yılmayan, Kütahya Simav Kaymakamı Bünyamin Karaloğlu, Eskişehir Odunpazarı Belediye Reisi Kazım Aldanmaz’un birlikte musahabe dünyasından Hüseyin Turan, Batur Tatlıöz, Seyfi Yerlikaya ve Mustafa Eke’nin üstelik aralarında bulunduğu hareketli bir çağrılı topluluğuyla gerçekleşti.

Nikahı Çankaya belediye reisi kıydı

Selçuk Balcı ve Ahsen Kartoğlu, mutlu ayrımsız sahn amacıyla konukların uğrunda “tamam” diye alkışlar beyninde nikah defterini imzaladı. Çiftin nikahını Çankaya Şehremini Alper Taşdelen kıydı. Nikah şahitliklerini ise Mansur Kırıcı, Halil İbrahim Yılmayan ve Kazım Kurt yaptı.

Balayına çıkmadan konsere çıktı

Konser maratonuna üstelik bitmeme eden Selçuk Balcı, tehlikeli manzara takvimi dolayısıyla balayını erteledi. Adlı artist 27 Ağustos Cumartesi haset Samsun’üstelik, 28 Ağustos Münasebet haset Trabzon’üstelik, 30 Ağustos Zafer Bayramı’nda dahi İstanbul’bile konseri verdi. Balcı henüz sonra konserlerine güdük bir mola vererek eşi Ahsen Kartoğlu ile balayına çıkacak. – RİZE

Share: