Adrenalin tutkunları Melen Çayı’nda rafting yaptı

Türkiye’nin yer heybetli rafting parkurlarından birine cemaat Düzce’nin Cumayeri ilçesindeki Melen Çayı, adrenalin tutkunlarını ağırlamaya bitmeme ediyor.

Hafta sonu tatilini okazyon alim haddinden fazla sayıda evcil ve ecnebi seyyar, yağışların arkası sıra su seviyesinin yükseldiği Dokuzdeğirmen köyündeki rafting işletmelerine geldi.

Özellikle Ankara, İstanbul, Bursa, Eskişehir, Sakarya kabilinden belde illerden gelen günübirlikçi tatilciler, parkurda rafting yaparak kasırga meşgul dakikalar yaşadı.

Rafting Düzce İl Temsilcisi Birol Bayır, AA muhabirine, raftinge ilginin aheste olduğunu söyledi.

Okulların açılmasına bir iki bir müddet kaldığını, bu nedenle ailelerin bölgeye çok ilişki gösterdiğini vurgulayan Belen, şöyle konuştu:

“Daha Çok sonbahara gireceğiz ve suyun debisi artıyor. Bundan sonraki süreçte adrenalin tutkunlarının parkuru olacak. Şu dakika biraz henüz korkanlar amacıyla ülkü su debisindeyiz. Şita mevsimi ve ilkbaharla sezonu tamamlamış oluyoruz. Türkiye’nin ciharıyek köşesinden ilişki kilolu. Misafirlerimizi Melen Çayı’nda ağırlamaya devam ediyoruz. hafta arası, hafta sonu çok bunaltıcı. Herkesi, bu maceraya bekliyoruz.”Share: