Aldatıldığını öğrenen karı, ölen eşinin mezarından intikam aldı!

Toplumsal iletişim araçları paylaşım platformu Reddit’te paylaşılan benzeri olay, gelişmemiş müddet içerisinde sosyal medyada viral hale geldi. İngiltere’de meydana geldiği iddia edilen olaya göre bire bir kayırıcı, karısını başka ayrımsız kadınla aldattığı tam yatakta kalp aksesi geçirerek hayatını kaybetti.

EŞİ DURUMU ÖĞRENDİ

Adamın eşi ise kocasının zahir öldüğüne ilgili bilgileri bodur süre içerisinde öğrendi. Bu olaydan sonra ne yapacağını kişmiri esmer düşünen kadının hareketi, büyük yankı uyandırdı. Avrat, intikamını doğru bire bir yöntemle aldı.

MEZARINA “SADAKATSİZ” YAZDIRDI

Eski eşine çok aksi olan eş, adamın oyuntu taşına “Sadakatsiz” yazdırarak kendisine yapılan ihaneti herkesi gösterdi. Kadının bu hareketi kâh kesimlerden bindi görürken, ara sıra şahıslar birlikte “Doğrusu âdem ruhsuz, boş bire bir cereyan” yorumunda bulundu.

OĞLU ÜSTELIK ISTIMARA YAPTI

Kadının oğlu üstelik sosyal iletişim araçları hesabından yaptığı paylaşımla annesinin başına gelen fenomen karşı yorumda bulundu. Genç herif, annesini destekleyip desteklememe konusunda kararsız kaldığını dile getirdi.

Share: