Antalya’da motosikleti çalındıktan sonra bunalıma giren yurttaş intihara adım etti

Muratpaşa ilçesine tutkun Cumhuriyet Mahallesi Gazi Bulvarı üzerindeki köprülü kavşağın araç art geçidinde yaşanan olayda motosikleti çalınan ve ardından bunalıma giren G.D. (38) arka geçitteki demir korkuluklara çıkarak intihara adım etti. Çevredekilerin durumu 112 Evgin Çağrı Merkezine bildirmesinin peşi sıra olay adına itfaiye, polis ve keyif ekipleri gönderme edildi. Kavşağın canip yolundaki trafik akımı kesilirken, itfaiye aracı ekipleri da tedbir gayeli şişme branda açtı.

“ARKAMIZI DÖNEMİYORUZ”

Polislerin inandırma çabalarına karşılık vermeyen G.D., motosikletinin çalındığını ve kendisiyle ilgilenilmediğini encam sürerek, “Sabahleyin motorum çalındı, memurları arıyorum mevrut olmadı. Bundan Sonra arkamızı dönemiyoruz, hakeza yürümeye başladık” dedi.

ÇEVREDEKİLERİN VURDUMDUYMAZLIĞI PES DEDİRTTİ

G.D’yi ikna çabaları sürerken, kaldırımda ve refüjlerde toplanan hareketli çökertme telefonlarıyla canlı yayın yaptı. canlı yayın yapanlar ortada seçme yaştan kadını ve erkeğin olması dikkat çekti. Gâh gençler ise intihar girişim alanını görünüş yapıp selfie çekti, çektiği fotoğrafı de yüzü gülerek inceledi.

TELEFONLA GÖRÜŞÜP İKNA OLDU

Tamlık bunlar sürerken, G.D.’nin yanına gelen emekli polis güçleri memuru Toygar Cihan, genci telefonda birileriyle görüştürdü ve inandırma etti. G.D., ifadesi gönüllenmek amacıyla polis güçleri merkezine götürüldü.

Share: