Ayak Topu işaret ihalesi tamamlandı

Türkiye Futbol Federasyonu (TFF), 2022-2023 ayak topu sezonu ve bitmeme fail sezonlara ilişkin eser ihalesini nakız edildiğini ve mevcut tabi Digiturk beIN MEDIA GROUP ile 2 yıllık temdit sözleşmesi yapılmasına düşünce birliği ile değişmeyen verildiğini açıkladı. 

TFF’den yapılan açıklamada, dalavere kurulunun 2022-2023 futbol sezonu ve bitmeme eden sezonlara ait adına, TFF Süper Loda ve TFF 1. Klasman Ürün Haklarının Devrine ilişkin planlı yapıt ihalesi ile ilgili değerlendirmede bulunduğu kaydedildi.

Yönetim kurulunun, daha önce oluşturulan 9 nefis Kitap İhale Komisyonundan 7 üyenin çarpık olması dolayısıyla komisyonun işlevini yapamaması, İstekli’lerin tenkis şartnamesindeki yiyecek ve koşullara makul teklif vermemesi, bazı paketlere şartnameye uygun verilen tekliflerin toplamının hedeflenen fiyatın çok uzağında kalması ve nişane sektöründeki şartlar zımnında, 2022-2023 ayak topu sezonu ve bitmeme eden sezonlara ilgilendiren kitap ihalesini tahrip etmeye oy birliği ile karar verdiği aktarıldı.

Açıklamada, aktarma sezonunun açılması ve kulüplerin aktarma döneminde mıhlı tıpkısı planlama yapabilmesi, liglerin başlamasına çok bir iki benzeri süre kalması dolayısıyla baştan bire bir münakasa düzenlenmesinin da kabil olmadığı göz önünde bulundurularak, kâin yayıncı Digiturk beIN Media Group ile 2 yıllık temdit sözleşmesi yapılmasına düşünce birliği ile karar verildiği belirtildi.

Sözleşmenin imza töreni bugün TFF’nin Riva’daki idari merkezinde saat 10.00’da düzenlenecek.

TFF, işaret ihalesinde kararını açıkladı

 

TFF’den kitap hakları ihalesi açıklaması

 

Share: