Bağdamları Mahalle Muhtarı’ndan YK Enerji’ye teşekkür

Muğla’nın Milas ilçesi Bağdamları Mahallesi Muhtarı Dursun Aktarılma, mahallesinde yapılan ve karye halkının hayatını kolaylaştıran çalışmalara verdikleri destekleri üzere Yeniköy Kemerköy Zindelik Üretim ve Tecim A.Ş.’ye (YK Enerji), teşekkür etti.

Faaliyet alanındaki köylere desteklerini sürdüren YK Enerji, Bağdamları Mahallesi’nde da karye halkının hayatını kolaylaştıran çalışmalara imza atıyor. Kurumsal İletişim ve Sürdürülebilirlik Genel Müdür Yardımcısı Nilgül Pelit, Bağdamları Mahallesi Muhtarı Dursun Ahit’ü müzakere ederek, yapılan çalışmaları birlikte değerlendirdi. Gerçekleştirilen ziyarette, mahallenin bildirme kebir ihtiyaçlarından biri olan düğün, cenaze ve bir organizasyonların yapılacağı içtima alanının tadilat sonrası durumu üzerine vukuf alışverişinde bulunuldu.

Kocabaşı Devir, ziyarette yaptığı konuşmada desteklerinden dolayı YK Erke’ye teşekkürlerini iletti. Çevrim, buluşmada şöyle konuştu: “YK Erke, belde karye halkının ihtiyaçlarına seçkin antlaşma duygulu davrandı. Karye halkımızın istihdamının birlikte köy içindeki inşaat ve tadilat işlerimizde dahi daim yanımızda oldu. Son adına, köyümüzün kavuşum, topluluk yahut toplu aşındırmak organizasyonlarımızı yapacağımız çarkıt okul binamızın tebeddülat ve eksikliklerini gidermelerinden kıran teşekkür ederim.”

Muhtar Dönüş, YK Erke’nin başka köylerde birlikte gerçekleştirdiği yardımları gördüklerini tabir ederek, santralin desteklerini hissettiklerini kaydetti. – MUĞLA

Share: