Bahçeli: Bizim; Çetelere, Suç Örgütlerine, Satılmış Aydınlara, Batıl Şarkıcılara, Sası Sanatçılara Tavizimiz Katiyen Olamaz

MHP Genel Başkanı Çap Bahçeli, Sivas’ta düzenlediği mitingde, “Bizim; çetelere, yanlışlık örgütlerine, emperyalizmin güdümüne girmiş aykırılık partilerine, satılmış aydınlara, batıl şarkıcılara, sası sanatçılara, kiralık kalemlere, kursağından sabık bire bir lokmayı bu ülkeye verecekli olup da ihanet eden haysiyet yoksunlarına tavizimiz katiyen olmayacaktır” dedi.

Cesamet Bahçeli, 2023’te yapılacak seçimlere yönelik evvel mitingini bugün Sivas’ta düzenledi. Partisinin cumhurbaşkanı adayının AKP Umumi Başkanı ve Reisicumhur Recep Tayyip Erdoğan olduğunu belirten Bahçeli’nin konuşmasının satır başları şöyle:

“GİZLEYECEK, SAKLAYACAK HİÇBİR ŞEYİMİZ NAMEVCUT. UTANACAĞIMIZ, SIKILACAĞIMIZ HİÇBİR İLİŞKİ AĞIMIZ BILE NAMEVCUT”

“4 Ilkgüz 1919’bile Cumhuriyet’e revan yolun evvel adımı elbet bu vilayetimizde atılmışsa tığ bile benzer tıpkı adımı atıyor, bu kez bile Cumhuriyet’in yüzüncü yıl dönümüne akilane yürüyoruz. Zalimler ve işbirlikçileri, 29 Ekim 1923’te Cumhuriyet’in ilanına engel olamadılar. Bağımsızlık ve hürriyet davamıza koku doğrayamadılar. Samsun’dan Amasya’ya, Erzurum’dan Sivas’a, Ankara’dan Sakarya’ya, Afyonkarahisar’dan İzmir’e büyüklüğünde bin bire bir felaketi göğüsleyen, çilelerin gövdesinden aydınlık kâffesi gibi doğan yurt ve millet sevgisine kötülük veremediler.

2023 yılında adayımız muhtemelen, kararımız nettir. 1,5 yıldır kararsızlık ortamında kıvrananlar, varsın masalara beniz sürsünler. Varsın birbirlerine aldatılma atıp dursunlar. Kimin namzet olacağını tespit etmek amacıyla Türkiye düşmanlarından şehadetname arayışına koyulsunlar. Biz, ne yapacağımızı biliyoruz. Ne söyleyeceğimizin bilincindeyiz. Milletimize elbette bire bir gelecek vaat ettiğimiz apaçık beyninde. Gizleyecek, saklayacak tek şeyimiz namevcut. Utanacağımız, sıkılacağımız hiçbir veriş ağımız de bulunmayan.

“CUMHURBAŞKANI ADAYIMIZ SAYIN RECEP TAYYİP ERDOĞAN’DIR”

Zillete tevessül etmedik ki istikametimiz şaşsın. Namerde el açmadık kim yüzümüz kızarsın. İhanete ‘tamam’ demedik kim yükümüz ağırlaşsın. Bittabi görünüyorsak oyuz.

Milletin felahı, ferahı, fecri, refahı ve fenalıkların defi için geceyi gündüze katan aklıselim, kalbiselim Cumhur İttifakı az çok Türkiye’nin batışını iletilmek, ebediyete büyüklüğünde muhal aynı hayalet kalacaktır.

Bu nedenle bilcümle yollar 2023 seçimlerine açılmaktadır. Kararınız kaderinizi, iradeniz istikbalinizi nasıp edecektir. Kânunuevvel yaklaşmaktadır, çember daralmaktadır. Bizim adayımız muhtemelen, kararımız nettir. Cumhurbaşkanı adayımız, Sayın Recep Tayyip Erdoğan’dır. Hedefimiz, Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın berrak duruluk farkla yeniden cumhur reisi seçilmesi, TBMM’bile mebus sayısı ve panel bindi itibariyle çok diri bir MHP grubunun ve Halk İttifakı’nın görünme etmesidir.

Biz, bu ülkeyi parasız seviyoruz. Bedeli şehit kanlarıyla ödenmiş bu behişt vatanı canımızdan ermiş biliyoruz. Ancak karışıklık durmuyor, antagonist dinlenmiyor. Yalancılar korosu, müfteriler koalisyonu, müfsitler oluşumu, yağız propagandaya bel bağlıyor, devamlı Türkiye’yi kötülüyor. Bunların işi gücü densizliktir, düzeysizliktir, dedikodudur.

Demem odur ki zül ittifakı yalandır, yıkımdır, yozlaşmadır. Mezellet ittifakı çürüktür, çarıktır, çarpıklığın daniskasıdır. Samimiyetleri sahte, sevgileri mevhum, sadakatleri samandır.

CHP’nin başındaki eş, Türkiye’nin karşına güzeşte odak olup çıkmıştır. İnsanlarımızı birbirine düşürmenin temelini kazmakla çalışır bire bir fırsatçıdır. Gözünü od bürümüş, kalbi taşlaşmıştır. Hiçbir lafı Türkiye’mizin lehine değildir.

Kılıçdaroğlu; valileri, kaymakamları zılgıt ediyor. Kameralar eşliğinde kurumları basmaya kalkışıyor. Vatandaşlarımıza ‘borçlarını ödemeyin, makine almayın’ çağrısını dillendirerek çöz isyana oynuyor. Ülkemizde fert ve para güvenliği olmadığını tez ederek yatırım yapılmamasını istiyor. Bu Kılıçdaroğlu, emperyalizmin kılıcını sallıyor.

Altılı ganyanın beş öğür başkanı, Kılıçdaroğlu’nu muhakkak sorgulamalıdır. ‘Bizim adımıza niçin konuşuyorsun’ gelmek zorundadırlar. Bostan korkuluğu olmadıklarını göstermeleri lazımdır. ‘Konu mankeni değiliz’ çıkışını yapmaları öz hayırlarınadır. Sivas’tan soruyorum; altı yol toplanmalarına karşın cumhur reisi adayı üstünde uzlaşamayan aynı politik curcunanın Türkiye’ye sunma epey hizmeti dokunabilir mi? Böylesi tıpkısı çarpıklık dünyanın neresinde görülmüştür? Güçlendirilmiş Mebus Sistem’in haricinde, o dahi eskinin yeniden düz yazı çabasıdır, bir tane ayrımsız projeden, bir tane benzeri hedeften, sadra şifa yegâne tıpkı iyileştirici hamleden temas etmek türlü başöğretmen?

“BİZİM; ÇETELERE, CÜRÜM ÖRGÜTLERİNE, SATILMIŞ AYDINLARA, ASILSIZ ŞARKICILARA, KOKUŞUK SANATÇILARA TAVİZİMİZ KATİYEN OLAMAZ”

Cumhurbaşkanlığı Hükümet Sistemi’nin önceki Reisicumhur ve müessis lideri Sayın Recep Tayyip Erdoğan, Türk milletinin takdiri ve tercihiyle yeniden Cumhur Reisi seçilecektir. Arzumuz, arayışımız ve mücadelemiz bu doğrultudadır.

Bizim; çetelere, suç örgütlerine, emperyalizmin güdümüne girmiş tehalüf partilerine, satılmış aydınlara, batıl şarkıcılara, kokuşmuş sanatçılara, kiralık kalemlere, kursağından güzeşte tıpkısı lokmayı bu ülkeye verecekli olup dahi çıyanlık fail onur yoksunlarına tavizimiz asla olmayacaktır.”Share: