Başkan Çetin’den dinç çifte sürpriz

Çukurova Belediye Başkanı Soner Çetin, namına kuvve atan ve eşine dobra ayrımsız sürpriz ayırmak amacıyla nikahlarını kıymasını isteyen tüvana damadı kırmadı. Ciddi, “Soner abi bizim da nikahımızı kıyar mısın diyerek bir kuvve aldım. Onları gedmek, nikahlarını kıymaktan zordu” dedi.

Bir süre geçmiş Mehmet Çevik ile Melisa Cemre Durgut çifti evlenmek için Çukurova Belediyesine başvurdu. Nikah günlerini kayran ve heyecanla beklemeye başlayan Mehmet Çalak, eşine bir şaşırtı düzenlemek istedi. Içtimai medyadan Komutan Soner Kısık’e kuvve atan taze eloğlu, “Soner abi, sizi tanımıyoruz ama bizim birlikte nikahımızı kıyar mısınız, eşime sürpriz açmak istiyorum” mukayyet aynı rey gönderdi. Nikah haset gelip çattığında kendileri nikah masasında, çokça sayıdaki davetli da salondaki yerlerini aldı. Heyecanla dünyaevi akitlerini gerçekleştirecekleri yadigâr beklemeye başlayan taze koşa, nikah memurunu karşılarında beklerken, Çukurova Belediyesi Başkanı Soner Kısık’i cübbeyle salonda görünce şaşkına döndü.

Damat Mehmet Çevik’in mesajına aldırışsız kalmayarak, işlerine ara verip salona gelen Belediye Reisi Soner Ağırbaşlı’i karşılarında gören çift ve davetliler, hayırlı sürpriz karşısında yepyeni ve mutluluğu tıpkı anda yaşadı. Sevinçleri ikiye kabullenen Mehmet Çalak ve Melisa Cemre Durgut’un ikinci dileklerini adına getirip nikahlarını kıyan Belediye Reisi Soner Gösterişli, eşine şaşırtı yarmak isteyen damadın elini sıkarak “Mehmet Çalak kardeşimiz bana sosyal medyadan niyet attı. Eşine sürpriz fethetmek istediğini söyledi. Tığ dahi işlerimize bodur tıpkı mesafe verip, bu manidar ve iyicene isteği hesabına yayımlamak istedik. Bu zinde çifti gedmek, nikahlarını kıymaktan zordu. Mutluluklar diliyorum” dedi.

Gailesiz eloğlu Mehmet Çalak ise komutan Soner Ağır’e gösterdiği duyarlılıktan dolayı teşekkür ederek, şaşkınlık yaşadığını ancak mesajlarına cevap veren Başkan Soner Dokunaklı’in mutluluklarına mutluluk kattığını belirterek, “Başkanımızı tanımıyoruz, ama gene üstelik şansımı geçindirmek istedim. Eşime ve aileme sürpriz yarmak üzere kaygı atmıştım. Nikahımızı kıymasını talep ettim. Ancak deminden benim amacıyla birlikte sürpriz oldu. Şaşkınız ama mutluluğumuz ikiye katlandı. Umarım ailemize kader getirir” ifadelerini kullandı. – ADANA

Share: