Başkan Zerrin: “Daha yapacak çokça hizmetimiz var”

Amasya Belediye Başkanı Mehmet Sarı, vatandaşların evlerine konuk oldu. Şehrin dünyaya açılması için gerektiğine inandığı inşası süren otel ve teleferik kabilinden projeleri anlatan Başkan Soluk, “Eskimemiş projeleri halkımıza sunacağız. Daha yapacak çokça hizmetimiz var” dedi.

Kurşunlu Mahallesi’nde Çipo ailesinin evine konuk olup geldiğini duyan mahalle sakinleriyle birlikte kardeşçe eden Mehmet Sarı, yapımı hızlı hızlı süren Hilton Oteli hakkında çıkarılan tıraşçı dedikodulara ve yakın zamanda şehrin 60 yıllık hayalini gerçekleştireceği teleferik projesi karşı da bilgiler paylaştı.

Amasya üzere sürekli hizmetler muktedir olmak amacıyla çalıştıklarını vurgulayan Soluk, “Amasya’de birçok hizmet gerçekleştirildi, projeler yapıldı. Bu demek değildir ki Amasya’üstelik herhangi bir özdek bitti. Hizmetler ve istekler hiçbir ahit bitmez. Bizler bunları akdetmek amacıyla çalışmalarımıza bitmeme edeceğiz” diye konuştu.

Belediye Başkanı Sarı’yı hanelerinde konuk fail Yılmayan- Meryem Çipo çifti ve mahalle sakinleri bile mail ilgisi nedeniyle şükranlarını sunup çalışmalarında başarılar diledi. – AMASYA

Share: