Berberde ağlayan bala, lunaparkta dolaşım dolapta tıraş edildi

Berberde ağlayan çocuk, lunaparkta kan dolaşımı dolapta tıraş edildi

Kahramanmaraş’ta berbere götürülen bala burada yülüme olmayıp ağlayınca erkek berberi yoluyla lunaparka götürülerek deveran dolapta saç tıraşı yapıldı

KAHRAMANMARAŞ – Kahramanmaraş’ta saç tıraşı amacıyla gittiği kuaför dükkanında ağlayan bala, kuaför ustası tarafından lunaparka götürülerek, dönme dolapta yülüme edildi.

Kahramanmaraş’ta müşterilerine ilginç deneyimler keyiflendirmek isteyen bir güzellik salonu, onları ayrımlı mekanlarda yülüme ediyor. Dükkanına gelen ayrımsız çocuğun üstelik uygunsuzluk çıkartıp ağlaması konusunda güzellik salonu, çocuğu lunaparka götürdü. Burada erkek kuaförü Temiz Yüceyıldız, birlikte çalıştırdığı iki personeline önce palyaço kıyafeti giydirdi, daha bilahare müşterisini deveran dolaba bindirdi. Burada palyaçoların eğlendirdiği çocuk, deveran dolabın zirvesinde tıraş edildi.

Müşterileri isteklerine bakarak kentin değişik noktalarında yülüme ettiğini belirten Yüceyıldız, “İş yerimize mevrut arkadaşımız yülüme olurken ağlamaya başladı ve tığ de kol arkadaşlarımız ile bu arada lunaparka getirdik. Burada kendisini deveran dolaba bindirerek tıraş ettik. Bizim amacıyla albeni ve vadi koşulları fark etmiyor müşterilerimizin isteğine göre değişik çalışmalar yapıyoruz. İstenilen yerde tıraşımızı yapıyoruz” dedi.

12 yaşındaki çocuk Rüya Akkaya ise, “Yülüme başlamak amacıyla gittiğim yerde benzeri huzursuzluk oldu ve yülüme olmamak içimden geçti. Ağabeylerim beni lunaparka getirdi ve eğlendirdiler hem da tıraşımı oldum” diyerek konuştu.

Share: