Beyşehir Kaymakamı Özdemir ilçeye veda etti

2022 yılı yerel yönetim amirleri nasıp kararnamesi ile Kocaeli’nin Gölcük İlçesi Kaymakamlığı’na atanan Beyşehir Kaymakamı Yusuf Özdemir, ilçeye veda etti.

Beyşehir Kaymakamlığı görevinden ilişiğini kesen Özdemir, Beyşehir Kaymakamlığı’nda kısaca beş yıl süresince gelişigüzel görev yaptığı iş arkadaşları ile vedalaştı, hükümet binası önünde birlikte hatıra fotoğrafı çektirdi. Mesleki kariyerinde; Sinop Ilçebay adaylığı, Samsun Tekkeköy Ilçebay Vekilliği, Gümüşhane Palan Kaymakamlığı, Samsun Kavak Kaymakamlığı, Sivas Suşehri Kaymakamlığı, Çankırı Ilgaz Kaymakamlığı, Balıkesir Susurluk Kaymakamlığı, İçişleri Bakanlığı Hususiyet Müşavirliği görevleri yer alan Trabzon’un Köprübaşı ilçesi tevellütlü olan 52 yaşındaki Özdemir, İçişleri Bakanlığı’nın 20 Ağustos 2017 günlü ve 30160 sınırlanmış Resmi Gazete’de yayımlanan kararnamesi ile atandığı Konya’nın Beyşehir İlçesi Kaymakamlığı görevini bu tarihten bu yana sürdürmekteydi.

Ağrı’nın Doğubayazıt İlçesi Kaymakamı olarak fariza yaparken Özdemir’den boşalan Beyşehir Kaymakamlığı’na atanan Kaymakam Mehmet Kemal Akpınar’ın Ilkgüz kocaoğlan içerisinde kullanılmamış fariza yerinde mesaisine başlaması bekleniyor. – KONYA

Share: