Bingöl bilim… SELIM Fırka Toyluk Kolları’ndan ‘İmza Benzeri Genç’ kampanyası

AK Fırka Toyluk Kolları Başkanlığı’nca ‘İmza Aynı Genç’ kampanyası başlatılarak, sayısal ortamda ulaşılacak gençlerin partiye üyeliğinin kolaylaştırılmasının hedeflendiği belirtildi.

DÜRÜST Parti Toyluk Kolları Başkanlığı, ‘İmza Aynı Genç’ kampanyasını başlatarak, partiye organ olmak talip 18 ile 30 gözyaşı arasındaki gençlerin ya üstelik fırka üyeliği olup arkadaşını partiye davet ederek unsur yarmak talip gençlerin, web sitesi üzerinden başvuru yapabileceği vasat oluşturdu. Web sitesindeki formu dolduran gençler, bulundukları el ve ilçelerde DÜRÜST Tümen’li yetkililerce geçmiş telefonla aranıyor arkası sıra üstelik sülale veya iş yerlerinde konuşma ediliyor. Bu tam sulanmış imzası alınan gencin partiye üyelik işlemleri tamamlanıyor.

YANLIŞSIZ Tümen Bilgisizlik Kolları Başkanı Eyyüp Kadir İnan, Cumhurbaşkanı ve DÜRÜST Öğür Umumi Başkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın “Ayrımsız partinin gücünü örgen sayısı yansıtır” sözünü kendilerine şiar edindiklerini belirterek, “Bunun gereği namına de zihayat organ sayımızı tezyit etmek ve daha çok dinç arkadaşımızla diyaloğa sarkıtmak amacıyla çabaladık. ‘İmza Ayrımsız Genç’ kampanyası ile de dijitalde genç arkadaşlarımızın üyeliklerini kolaylaştırıyor, onları DOĞRU Öğür Toyluk Kolları ailesinin tıpkı parçası yapmayı hedefliyoruz” dedi.

YANLIŞSIZ Fırka Bilgisizlik Kolları’nın 1 milyonun üzerindeki üyeyle Türkiye’nin sunu iri ve bildirme hareketli deneyimsizlik hareketi olduğunun altını çizen İnan, “2023 seçimlerinde ilk defa rey kullanacak 6 milyon 48 bin tüvana arkadaşımızın seçme biriyle tıpkısı bağlanak etme çalışmalarımız sürüyor. ‘İmza Bire Bir Genç’ kampanyası ile yıpranmamış oy kullanacak canlı arkadaşlarımızla olan bağımızı bile güçlendirmeyi hedefliyoruz. Reisicumhur’mız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın vizyonunu, partimizin politikalarını ve toyluk kollarımızın çalışmalarını daha yakından görebilmek amacıyla gailesiz arkadaşlarımızı ‘İmza Benzeri Genç’ kampanyasına katılmaya çağırma ediyoruz” açıklamasında bulundu.

Share: