Çankırı haberi: Fenerbahçe’den Murat Ilgaz açıklaması

Fenerbahçe, Minval Yargıcı Kurulu Komutan Vekili Meram Ilgaz’ın Fenerbahçe Kurultay Üyesi olduğu ile ilişkin sâdır haberlere ilişik açıklama yaptı.

Minval Hakem Müesses Başkan Vekili Tasavvur Ilgaz’ın Fenerbahçe Kurultay Üyesi olduğuna ilgili ara sıra içtimai hesaplarından yapılan paylaşımlara soluk-lacivertliler resmi internet sitesinden açıklama yayınlayarak şu ifadelere düz verdi:

“18 Ekim 2022 Salı haset spor kamuoyunu çalışır fail gündemin devamında, benzeri takıma bağlılıkları açık şekilde mahsus olan köken etiket taşımayan ara sıra içtimai iletişim araçları hesapları marifetiyle oluşturulan gündemi izlem ettik. Bu gündem çerçevesinde Şekil Yargıcı Müesses Komutan vekili Erek Ilgaz ile Kulübümüzü ilişkilendiren bir yalana dair açıklama yapma gereği doğmuştur.

Türkiye Ayak Topu Federasyonu’nda 2014 yılından itibaren türlü kademelerde fariza almış ve Orak Ayı 2022 itibarıyla Eşkal Hakem Kurulu Komutan vekili olarak görev yapan Gaye Ilgaz, Kulübümüzün hiçbir ahit kongre üyesi olmadığı kadar Kulübümüz bünyesinde gelişigüzel görevi dahi olmamıştır. Gerçekle tek ilgisi olmayan tıpkı nitelik üzerinden şikâyet koparanlar, bu yalanlarını yükseltmek yerine Kulübümüzün bayrağı önünde yapmacıklı görseller üretip dolaşıma sokmaktan ve koordineli namına paylaşımlar yapmaktan köylü durmamışlardır.

Fenerbahçe Spor Kulübü adına son biraz gündür ısrarla hezeyanlarını sürdüren bu kişileri spor kamuoyunun takdirine bırakıyor; aklı selim ayak topu paydaşlarını bu ucuz yaklaşıma alın durmaya davet ediyoruz.” – İSTANBUL

Share: