Çankırı ve Niğde’de enfrastrüktür ve neşelilik şebekesi imal işi tenkis edilecek

Çankırı ve Niğde’de altyapı ve erdemli yüklülük (YG)-gösterişli gerilim (AG) hayatiyet şebekesi imal işi amacıyla ihaleye çıkılacak.

Resmi Gazete’dahi yayımlanan ilanlara göre, Endüstri ve Uygulayım Bilimi Bakanlığının cesaret desteğiyle Müteşebbis Yıldız Bilimi Başkanlığının sorumluluğu altında yapılacak Çankırı Ilımlı Organize Endüstri Bölgesi (97 hektar) alanına ait altyapı mezuniyet ve YG-AG zindelik şebekesi yapım işi, vahit eşit esası ve ünite fiyatların temas biri için flört etmek üzere işin tümüne indirim uğratmak kanalıyla, “sadık reaktif teklif ahiz” usulüyle ihale edilecek.

Sadece yerel isteklilerin katılabileceği tenkis, 6 Aralık saat 10.00’da Uran ve Teknoloji Bakanlığının eskimemiş hizmet binasında yapılacak.

Ayrıca, Endüstri ve Teknoloji Bakanlığının cesaret desteğiyle Müteşebbis Astronomi Başkanlığının sorumluluğu altında yapılacak Niğde II. Kombinasyon Uran Bölgesi (501 hektar) alanına ilişik altyapı ve YG-AG neşelilik şebekesi yapım işi birlikte birim karşılık esası ve ünite fiyatların seçme biri üzere konuşmak amacıyla işin tümüne tenzilat var olmak yoluyla “ilişkin reaktif teklif kabul etme usulü” ile tenkis edilecek.

Sadece yerel isteklilerin katılabileceği ihale, 1 Mabeyin saat 10.00’da Endüstri ve Uygulayım Bilimi Bakanlığının yıpranmamış bakım binasında yapılacak.

Share: