Çerkezköy Şehremini Akay’dan Servisçiler Odasına ‘Hayırlı Olsun’ Ziyareti

Çerkezköy Şehremaneti Başkanı Vahap Akay, yıpranmamış kurulan Tekirdağ Servis Araçları İşletmecileri Esnaf Odası’na ‘kıvrak olsun’ ziyaretinde bulundu.

Çerkezköy Belediye Sedir Üyesi M. Henifi Karataş ile gelişigüzel Tekirdağ Servis Araçları İşletmecileri Esnaf Odası’nı görüşme fail Başkan Akay, Nazar Başkanı Fazla Gündoğdu ve yönetimi marifetiyle karşılandı.

Yeni kurulan Tekirdağ Servis Araçları İşletmecileri Esnaf Odası’nın Çerkezköy ve Tekirdağ üzere esaslı olması temennisinde mevcut Akay, ziyarette S ve J plak sahibi servis esnafının talep ve önerilerini dinledi. Akay, Aşkın Gündoğdu ve yönetimine çalışmalarında başarılar diledi.

“DESTEKLERİNDEN DOLAYI TEŞEKKÜRNAME EDERİZ”

Ziyaretten iri mutluluk duyduklarını tamlayan Tekirdağ Servis Araçları İşletmecileri Esnaf Odası Başkanı Fazla Gündoğdu, “Şehremaneti Başkanımız Vahap Akay, herhangi bir antlaşma her platformda servis esnafımızın sunma şişman destekçisi olmuştur. Bu açacak ile hem nazik ziyareti hem üstelik destekleri amacıyla tüm servis esnafımız namına kendisine teşekkürname ediyorum” dedi.

Ziyaret böylecene Başkan Akay, Tekirdağ Servis Araçları İşletmecileri Esnaf Odası yönetimi ile hatıra fotoğrafı çektirdi.

Share: