Cizre Belediyespor, Balkan Kupası’nda çıkacağı 2 maça hazır

Uçan Top AXA Sigorta Efeler Ligi ekiplerinden Cizre Belediyespor, Balkan Kupası’nda Moldova temsilcisi DORD Chisina ile erte ve Kosova’nın KV Peja takımıyla bile 21 Ilkgüz Çarşamba haset yapacağı müsabakaların hazırlıklarını tamamladı.

Geçen sezon Efeler Ligi’ni 6. tam tamamlayarak Avrupa’ya gitmeye adalet kazanan Cizre Belediyespor, Şırnak Spor Salonu’nda yarın saat 15.00’te DORD Chisina ile çarşamba haset da saat 13.00’te KV Peja takımıyla karşılaşacak.

Takımın antrenörlerinden Çarpışma Yılmayan, AA muhabirine yaptığı açıklamada, bire bir aylık sürede bildirme gür şekilde hem lige hem Avrupa kupası maçlarına hazırlandıklarını, Balkan Kupası’ndaki 2 maçı yok etmek istediklerini söyledi.

Yılmayan, fiziki ve mental açıdan maçlara hazır olduklarını vurgulayarak, “İnşallah bu kupayı taraftarlarımıza armağan etmek istiyoruz. Balkan Kupası’nı oynamamız hem toprak hem bile Cizre açsından çokça mehabetli ayrımsız meydan oluşum ediyor.” dedi.

Oyunculardan Burak Kamçı bile kullanılmamış sezona ve Avrupa maçlarına arz ongun şekilde hazırlandıklarını belirterek, “Balkan Kupası’nda yarın Moldova ekibi ile çarşamba günü da Kosova temsilcisi ile maçımız var. Bu maçları alıp Challenge Kupası’na akmak istiyoruz.” ifadelerini kullandı.Share: