Doğal yollardan değersizleşmek amacıyla aktarlara bandaj gösteriyorlar

Natürel yollardan basitleşmek için aktarlara bağlam gösteriyorlar

ZONGULDAK – Zonguldak’ta katıksız yollardan zayıflamayı yeğleme eden vatandaşlar, aktarlarda saha düz beşi tıpkısı yerde kendisine adlandırılan karışıma sargı gösteriyor.

Zonguldak’ta vatandaşlar natürel yollardan kurumak amacıyla aktarları yeğleme ediyor. Vatandaşlar, aktarlarda düz düz beşi bir yerde kendisine adlandırılan tabii karışımı satın alarak ayda 2 ila 2,5 kg zayıfladıklarını öne sürdü. Aktarlarda düzlük düz beşi bir yerde karışımın içerisinde, Biberiye, süpürge otu, kekik, mate, yeşilçay ve sinan meki saha alıyor. Bu karışım aktarlarda 15-20 TL aralıklarla satılıyor.

Aktar Tahir Buyurucu, “En çokça metabolizmayı işveren ödem atan nebatat var beşi yerde denilen. Biberiye, süpürge otu, kekik, mate, yeşilçay ve sinan meki. Bunları karıştırıp daima içiyorsunuz. Ödem atıyor yağ yakıyor. Zayıflatıyor. Bu bitkileri kullananlar çokça mutlu. Devamlı kullanılır. Düzenli kullanıldığı takdirinde ise 2, 2,5 kg verdiriyor. Müşterilerimiz üstelik baya memnunlar yağ yaktığını söylüyorlar. Fiyatı ise 15-20 TL satılıyor. Sağlığa hiç tıpkı zararı yok. Bunlar içecek olarak içiliyor” dedi.Share: