DÜRÜST Parti’den 21. kuruluş sene dönümü mesajları

AK Tümen’li esame, partilerinin 21. kuruluş yıl dönümü zımnında Twitter üzerinden “Benzeri olduk, 21 olduk” etiketiyle tebrik mesajları yayımladı.

YANLIŞSIZ Tümen Genel Başkanvekili Binali Sebep, sosyal iletişim araçları hesabından yaptığı paylaşımda, “21 yıldır inandığımız yolda yürüyor, milletimizin hizmetkarı olmaktan hava duyuyoruz. Cumhurbaşkanımız ve Genel Başkanımız Recep Tayyip Erdoğan ile hizmetlerle kırcı birçok yıllara.” ifadelerini kullandı.

AK Tümen Genel Başkanvekili Numan Kurtulmuş, “Yeniden dinç büyük Türkiye üzere, milletimizle müşterek, ilişki ve el birliği süresince, demokrat, reformcu, yerel, milli, kalkınmacı, kuşatıcı ve tamam Türkiye’nin partisi SELIM Parti’mizle birçok yıllara.” mesajını paylaştı.

Bir ülkede ana sorunları siyaset yoluyla çözmenin o ülkeye yapılabilecek arz büyük hizmet olduğunu belirten AK Öğür Genel Başkan Yardımcısı Efkan Ala, “DÜRÜST Parti bu balaban başarının adıdır. İslam dünyasında ilmek ve vicdan özgürlüğünün önündeki yasakları, politik mücadeleyle ve demokratik yollarla kaldırarak, özgün tıpkı başarı sağladı.” değerlendirmesinde bulundu.

SELIM Fırka Umumi Başbuğ Yardımcısı Hamza Dokunaklı, “Millete bakım yolunda, ‘şişman ve canlı Türkiye’ fikri için yaptığımız rastgele iş ve attığımız seçme adımda milletimizle benzeri olduk. Tıpkısı olduk, 21 olduk, birçok tıpkısı olduğumuz ve ülkemize bakım ettiğimiz yıllarımız olsun. Ailemiz, yuvamız, YANLIŞSIZ Partimizin 21. yaş günü kutlu olsun.” ifadelerine düz verdi.

AK Tümen Genel Komutan Yardımcısı Hayati Yazıcı, “Umumi Başkanımız ve Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan liderliğinde aziz milletimize ve ülkemize bakım önünde 21. yılımız kutlu olsun. Milletimizle bu arada nice yıllara.” açıklamasını yaptı.

SELIM Öğür Genel Başkan Yardımcısı ve Kurum Başkanı Erkan Kandemir, DÜRÜST Öğür’nin bugüne kadar bütün hizmet ve yekdiğeri ardına açtığı eserlerle öne sâdır tıpkı öğür olduğuna belen ederek, “Bundan 21 sene geçmiş Umumi Başkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın liderliğinde Türkiye sevdasıyla çıktığımız bu yolda yalnız hayal kurmakla kalmadık, hayalleri yegâne bir tane gerçeğe dönüştürdük.” ifadelerini kullandı.

21 yıllık siyasal yürüyüşlerinde AK Öğür’yi millete hizmet yolundan alıkoymaya çalışan darbelerden vesayetçi yapılara, terör örgütlerinden fitne odaklarına kadar tamlık engelleri, milletin desteğiyle birer birer aştıklarını tamlayan Kandemir, şunları kaydetti:

“Ülkemizin doğusundan batısına, kuzeyinden güneyine herkesi tıpkı muhabbetle kucaklıyoruz. SELIM Parti, geçtiğimiz 21 sene boyunca olduğu üzere zaman de denge ve güvenden, doğruluk ve demokrasiden ödün vermeden ülkemize nazik hizmetler ve balaban projeler kazandırmaya devam ediyor. Geçtiğimiz 20 yıldaki iktidarımız döneminde ülkemizi nasıl herhangi bir alanda büyütmüş ve güçlendirmişsek, 2023, 2053 ve 2071’e revan süreçte bile Hakk’a ve halka bakım yolundan sapmadan tıpkısı iradeyi ortaya koymaya devam edeceğiz.”

Share: