Edirne haberi | Edirne’den bodur kısa

Kırklareli Deneyimsizlik ve Spor İl Müdürü Emrah Yüksel Babuşçu, Lalapaşa Kaymakamı Ömer Bulut’u makamında görüşme etti.

Ziyarette düğme fikir alışverişinde bulunuldu.

İlçede yapılan ve yapılması planlanan projeler ile ilgilendiren vukuf veren Keder, ziyaretlerinden âlem Babuşçu’ya teşekkür etti.

Lalapaşa’da Posta Yapım Çalışmaları Sürüyor

Edirne’nin Lalapaşa İlçesi’nde İl Hususi İdare ekipleri yoluyla yol hizmet ve metres çalışmaları gerçekleştirildi.

Lalapaşa Kaymakamlığı eliyle yapılan açıklamada, 12 ayrı noktada posta bakım ve yama çalışmalarının yapıldığı belirtildi.

Açıklamada, “Lalapaşa’ya sınırlanmış, Hamzabeyli köyü, otoyol, Büyünlü, Küçünlü, Hacılar, Kalkansöğüt, Doğanköy alt bölüm, Hamzabeyli, Uzunbayır, Alacakarga, Hüseyinpınar, Lalapaşa – Hanlıyenice ayrımı, Yörük Çadırı köyiçi girişi, sefer hizmet ve yama çalışmaları Edirne İl Hususi İdare ekipleri tarafından tamamlanmıştır.” ifadelerine meydan verildi.

Trakya Üniversitesi Balkan Bilgisizlik Korosu korist seçmeleri başladı

Trakya Üniversitesi Keyif Kültür ve Spor Dairesi Başkanlığı’na sadık yerine elektrik gösteren Balkan Deneyimsizlik Korosu korist seçmeleri başladı.

Üniversiteden yapılan açıklamada, korist olarak seçmelere katılacak öğrencilerin 12 Teşrinisani 2022 tarihine kadar referans yapmaları gerektiği belirtildi.

Başvuru süresinin ardından 13 Ekim 2022 Perşembe Haset saat 18.00 – 20.00 arasında Eğitim Fakültesi Fena Hâlde Sanatlar Bölümü binasında seçmelerin yapılacağı bildirildi.

Seçmelerle ait detaylı bilgilerin üniversitenin web sitesinde yer aldığı aktarıldı.

Share: