Elektronik Sigara Çeşitleri

Elektronik sigara son birkaç yılda çok gelişti. Pazara giderek daha fazla şirketin girmesiyle, kullanıcılara sunulan cihaz yelpazesinde birçok değişiklik gördük.

Elektronik sigaranın avantajları:

– Çeşitli tatlarda mevcuttur

– Her zaman kullanılabilir

– Dumansız sigaralar

– Kullanımı kolay ve hafif

Elektronik sigaralar, nikotin ve diğer kimyasalları içeren ve tipik olarak sigara içmekle ilişkilendirilen bir his veren elektronik sigaralardır. Çok çeşitli tatlara sahiptirler ve bazıları buharlaştırıcılar oluşturmak için bile kullanılabilir.

Elektronik sigara kullanımının birçok faydası bulunmaktadır. Daha az zararlıdırlar, sigaraya göre daha hızlı başlarlar ve çeşitli tatlara sahiptirler.

Pek çok kullanıcı, elektronik sigara kullanırken ellerinin serbest kalmasının yanı sıra bunları içeride veya dışarıda kullanma seçeneğinin tadını çıkarır.

Cihazın şarj edilmesi ve gizli bir şekilde kullanılması da kolaydır.

Nispeten yeni bir terim olmasına rağmen e-sigara kelimesinin yükselişte olması şaşırtıcı değil. Bunun nedeni elektronik sigara kullanmanın birçok avantajının olmasıdır. Bu yazıda, elektronik sigara kullanmanın faydalarını ve geleneksel sigaralar gibi diğer ürünlerle karşılaştırmasını inceleyeceğiz.

Yeni başlayanlar için, elektronik sigaralar geleneksel tütün ürünleri gibi yanıcı değildir. Bu, tıpkı geleneksel sigaralarda olduğu gibi, yangın veya sigaraya bağlı yaralanma riskinizin olmadığı anlamına gelir. Buna ek olarak, bir e-sigara tipik olarak normal bir sigaradan daha az duman üretecektir, çünkü kullanıcı tarafından solunduğunda duman yerine yalnızca buhar oluşturur. Ayrıca, tütün tuzlarını çok güçlü bulan kullanıcıların zevk alması için belirli tatlar ve kıvamlar için bir e-sıvı özelleştirilebilir.

Piyasada çok sayıda elektronik sigara markası ve modeli varken tüketicilerin en iyi modeli seçmesi zor. Karar vermelerine yardımcı olmak için en popüler beş elektronik sigara markasını, artılarını ve eksilerini içeren bir liste hazırladık.

Listemizdeki ilk marka, USB sürücüye benzeyen gizli bir vaping cihazı olan Juul’dur. Şirket, farklı elektronik sigara türleri için özelleştirilebilir kapsüller üretiyor ve çok çeşitli tatlar sunuyor. Juul, ABD e-sigara pazarında %40’tan fazla paya sahiptir.

İlecig kullanmanın avantajları, insanların herhangi bir kuralı çiğneme endişesi duymadan ofisler, işyerleri, kafeler veya halka açık yerler gibi çoğu yerde sigara içmelerine olanak tanıyan gelişmiş bir form faktörüne sahip olmasıdır.

IQOS terea, sizden 10 metreye kadar uzayan yumuşak ucu sayesinde teneffüs ederken beyaz duman yayar. Ayrıca 0 mg/ml arasında değişen nikotin seviyeleri sunan farklı kartuş tiplerine sahiptir.

Elektronik sigara, sigara tiryakilerinin geleneksel sigaralarının yerini almak ve sigaranın zararlı etkilerini azaltmak için kullandıkları bir üründür.

Elektronik sigaranın avantajları, daha ucuz olması, ayrık olması ve halka açık yerlerde kullanılabilmesidir. Ayrıca elektronik sigaralar, geleneksel sigaralara göre daha az yan etkiye sahiptir.

iQOS TEREA, IQOS ailesinin en son üyesidir ve performans ile finansal sürdürülebilirlik arasında mükemmel bir denge sunar. Bu ürünün sıcaklığı 300°C- 400°C arasında 1 saat olup, 600°C’ye kadar çıkabilen piyasadaki diğer ürünlere göre daha az karbondioksit, katran, kül ve zararlı kimyasallar bırakmaktadır. Kullanıcılar ayrıca normal sigaralara göre %20 daha düşük kanserojen seviyesinin tadını çıkarıyor

IQOS Iluma prime, tütün veya nikotin içermediğinden çocuklar için özel olarak tasarlanmıştır, bu da onu çok çocuk dostu yapar.

Share: