Erzincan haberi! Eminevim ve Erzincan Terbiye Bire Bir-Sen Kuma Frekans’ta buluştu

Artırım finansman sektörüne 30 yılı çok süredir liderlik fail Eminevim, Kuma Kelime Sıklığı projesi çerçevesinde Erzincan Eğitim Ayrımsız-Sen ile iş birliği protokolü imzaladı. Protokol çerçevesinde sendika üyeleri Eminevim’in sunduğu artırım finansman hizmetinden tenzilatlı yerine yararlanma fırsatı bulacak.

Eminevim, Kuma Kelime Sıklığı projesi çerçevesinde Vazifeli-Sen Konfederasyonu’na tutkun Eğitimciler Birliği Sendikası (Yetişek-Bire Bir-Sen) Erzincan Şubesi ile teşrikimesai protokolü imzaladı. Tören Düzeni çerçevesinde tasarruf finansmanından bilistifade ocak, araba veya aksiyon yeri sahibi koyulmak isteyen Erzincan Yetişek Ayrımsız-Sen üyelerine bire bir yıl süresince aranjman ücretinde yüzdelik 20’ye varan tenzilat fırsatları sunuluyor.

Bankacılık Aranjman ve Fal Kurumu (BDDK) lisansıyla Türkiye’birlikte 85 milyona seslenme fail Eminevim, Eş Frekans projesi ile Türkiye’nin farklı noktalarında hizmet veren ulusal ve evcil çaptaki yüzlerce topluluk, sendika, bağlantı, federasyon ve özge sivil sosyete kuruluşları uzuv ve çalışanlarının artırım finansmanıyla tanışmasını hedefliyor. Eminevim, bu kurumlara bağlı binlerce kişinin ocak, araba ve hareket yeri finansmanı ihtiyaçlarını kişi gelirlerine makul finansman ürünleriyle karşılarken, Eş Kelime Sıklığı çerçevesinde bile mülhak tenzilat avantajları sunacak. – ERZİNCAN

Share: