Eskişehir OSB’den Eskişehirspor’a moral kahvaltısı

Kullanılmamış zaman öncesi Eskişehirspor yönetimi, teknik gök bilimi ve futbolcularla kahvaltıda tıpkısı araya gelen Eskişehir OSB Başkanı Bulunmaz Küpeli, “Eskişehirspor’umuzu haddinden fazla seviyoruz. Takımımızın bulunduğu sürecin farkındayız. Artık ibrenin bilakis döndüğünü düşünüyorum. Bu takımda Eskişehirlilik ruhu var, genişlik önemlisi inanç var. Bu inançla Eskişehirspor’umuz layık olduğu yere şipşak gelecektir. Sizlere haddinden fazla güveniyoruz” dedi.

Eskişehir Birleştirme Sanayi Bölgesi (EOSB) Umumi Heyet Başkanı Eşsiz Küpeli, Başkan Vekili Dayanıklı Saraç, umumi heyet üyeleri Riza Zeydan, Yavuz Ayva, Samet Özkaya ile denetleme kurulu üyeleri Erol Münezzeh ve Hasan Melik Bayar eskimemiş mevsim öncesi Eskişehirspor yönetimi, ustalık astronomi ve futbolcularla kahvaltıda aynı araya gelerek, moral verdiler.

Bu şehrin çocuklarıyla armamızı kaşkariko ediyoruz

Vali Hanefi Demirkol Tesislerinde planlı kahvaltıda mütekellim Eskişehirspor Başkanı Mehmet Şimşek, “Futbolcularımız altyapımızdan yetişen bu şehrin çocukları. Bu şehrin çocuklarıyla sahada armamızı katakulli ediyoruz. Cüneyt hocamız ve ekibiyle bizlere bindi oluyor. Sizleri burada görmekten itibar nazik duyduk, ayağınıza sağlık. Desteğinizi seçme antlaşma yanımızda hissediyoruz. Nadir Başkanıma ve yönetimine kulübümüze vermiş oldukları desteklerden ortalık camiamız namına teşekkür ediyorum” dedi.

Sizlerin burada olmanız bizler amacıyla çok değerli

Eskişehirspor Beceri Direktörü Cüneyt Biçer, şehrin beklentilerini bildiklerini bu beklentiye fiyat yöneltmek adına kullanılmamış sezonda genişlik bol şekilde uğraş edeceklerini anlatım ederek, “Bu adamakıllı yapılanma amacıyla teşekkürname ederiz. Sizlerin burada olmanız bizler için değerli. Sizlerin bizler namına düşündüklerinizi hesabına ifade etmek adına benzeri mesai içindeyiz. Bu sezon umum Eskişehir’e sevinçli dakikalar yaşatacak tendürüst ayrımsız grup var. Onlar bugünkü başlangıçla bu arada şehrin heybetli noktalarından makro destekleri sırtlarına alabilecekleri kadar liyakatli olacaklardır. Gelişigüzel öz amacıyla çok teşekkürname ederiz” diyerek konuştu.

Bu takımda Eskişehirlilik ruhu var

Eskişehir OSB Umumi Heyet Başkanı Eşsiz Küpe Çiçeği, EOSB kendisine yasaların verdiği imkanlar dahilinde Eskişehirspor’un temas antlaşma yanlarında olduklarını aktararak, “Biz Eskişehirliyiz, Eskişehir’imizi ve Eskişehirspor’umuzu haddinden fazla seviyoruz. Takımımızın bulunduğu sürecin farkındayız. Fakat, daha çok ibrenin aksine döndüğünü düşünüyorum. Gençlerimiz hepsi altyapıdan gelmekte. Bu takımda Eskişehirlilik ruhu var, akide var. Bu inançla Eskişehirspor’umuz layık olduğu yere müstacelen gelecektir. Sizlere haddinden fazla güveniyoruz. Eskişehir OSB Yönetimi yerine, başkanımıza ve sizlere bütün bindi olmaya çalıştık. Yasaların bize verdiği tüm imkanları kullanmaya çalıştık. Gönlümüz sizlerle bu arada” ifadelerinde bulundu.

Küpe Çiçeği: Eskişehirspor aynı aile ve bu şehir sizi çok seviyor

Yıpranmamış sezonda takıma başarılar dileyen ve beklentilerinin nazik olduğunu belirten Komutan Küpe Çiçeği, “Bakir tıpkısı sezona başlıyoruz. üst üste alacağınız galibiyetler bu şehirde bir hareketlenmeye amil olacaktır. Eskişehirspor tıpkısı ocak. Bu şehir sizi çok seviyor. Faal olun, sizlerden beklentimiz çok büyük. Sizlerin elde edeceği sportif başarının sonrası da şehir maddesel ve manevi sizlerin birlikte olacağından çok eminim. Eskişehir OSB kendisine de maddesel ve manevi olarak bütün yanınızdayız” dedi.

Eskişehirspor Ilbay Hanefi Demirkol Tesislerinde gerçekleşen kahvaltıya, Eskişehir OSB Yönetim Kurulu Başkanı Nadir Küpe Çiçeği ve Eskişehirspor Başkanı Mehmet Parıltı yanında, Eskişehir OSB Komutan Vekili Stabil Saraç, Umumi Heyet Üyeleri Riza Zeydan, Zor Ayva, Samet Özkaya ve Denetleme Kurulu Üyeleri Erol Öz ve Hasan Kağan Bayar, Eskişehirspor Başkan Vekili Erkan Âdem, Başbuğ Yardımcısı Mete Yılmayan, Finansal Asbaşkan Hür Marankoz, Genel Sekreter Serhan Taşdemir, Becerikli Anıl Koçhan, Maharet Yönetmen Cüneyt Biçer, Sportif Yönetmen Ayhan Taşçı, teknik gök bilimi ve futbolcular katıldı. – ESKİŞEHİR

Share: