Gaziantep bili… Gaziantep ALG Spor, Avrupa’da sahaya çıkıyor

Gaziantep SU YOSUNU Spor, Avrupa Kadınlar Şampiyonlar Ligi 1. Tur önceki maçında oynayacağı Brann maçı hazırlıklarını tamamlayarak maç saatini beklemeye başladı.

Turkcell Kadınlar Futbol Süper Ligi 2021-2022 sezonunu şampiyon namına mütemmim ve Avrupa Kadınlar Şampiyonlar Ligi’nde savaşım etmeye adalet kazanan Gaziantep SU YOSUNU Spor, geçmiş maçına ferda çıkıyor.

Avrupa’bile ülkemizi dubara edecek olan Gaziantep SU YOSUNU Spor, Kadınlar Futbol Şampiyonlar Ligi evvel maçında yarın saat 18.00’bile Norveç ekibi SK Brann ile karşı karşıya ati. Norveç ekibinin de müsaade vermesiyle alay malay Gaziantep ALG Spor – SK Brann maçı Sırbistan’ın Subotica şehrinde oynanacak.

Son hazırlıklarını zaman yaptığı mesai ile tümleç Solgun-grili topluluk, karşılaşma saatini beklemeye başladı. SU YOSUNU Spor, yarın karşılaşacağı Norveç ekibi Brann’ı geçmesi halinde 21 Ağustos’ta bu kere Sırbistan ekibi Subotica ile yeniden deplasmanda karşı karşıya ati.

“İnanıyoruz, başaracağız”

Gaziantep ALG Spor Kulübü Başkanı Ali Nöbetçi, Şampiyonlar Ligi eleme 1. turunda erte karşılaşacakları Brann maçına amade olduklarını belirterek, “Çokça gür hazırlandık, heyecanlıyız. İki mevsim önce ilk kez katıldığımız Şampiyonlar Ligi’nden yıldızı düşük ayrımsız şekilde elenmiştik. Bu defa inanıyoruz, başaracağız. Kadromuza çok bol isimler kattık, çok ferah hazırlandık ve ustalık ekibimiz, oyuncularımız maçı bekliyoruz. Brann it canlı bir rakip, kolay mümteni amma tığ birlikte kollektif futbol oynayan tıpkısı takımız, ustalık ekip ve oyuncularımıza güveniyoruz. İnşallah ilk Brann’ı, ardından da 21 Ağustos’da Subotica’yı eleyerek şampiyonlar liginde yolumuza bitmeme edeceğiz” diyerek konuştu. – GAZİANTEP

Share: