GMG Kastamonuspor’u Galatasaray maçı heyecanı sardı

– GMG Kastamonuspor’u Galatasaray maçı heyecanı sardı

Mütehammil Akpunar: “Galatasaray’ı kendimize çektik”

Olmuş Keleş: “Galatasaray’a gol atamadım, şansızlığımı bu maçta kıracağım”

KASTAMONU – Türkiye Kupası’nda Galatasaray ile eşleşen GMG Kastamonuspor, karşılaşma öncesinde hazırlık çalışmalarına başladı. Koşa antrenmanla karşılaşmaya hazırlanan futbolcular, Galatasaray ile eşleştikleri üzere ateşli olduklarını söyledi.

Türkiye Kupası’nda 3. cevelan elemeleri amacıyla yapılan ad çekme çekiminde Galatasaray ile eşleşen GMG Kastamonuspor, Nef Stadyumu’nda oynanacak karşılaşma öncesinde, hazırlıklarına başladı. Kura çekiminin peşi sıra Trabzon deplasmanında 1461 Trabzon Futbol Kulübü ile karşılaşan ve mücadeleden 1-1’lik skorla ayrılarak 7 haftalık yenilmezlik serisini sürdüren GMG Kastamonuspor, 9. hafta mücadelesinde Gazi Stadyumu’nda Adıyaman Ayak Topu Kulübü’nün ağırlayacak.

GMG Kastamonuspor, koşa antrenmanla hem Adıyaman Futbol Kulübü hem bile Galatasaray maçına hazırlanıyor. Maharet Yönetmen Kip Akpunar, Galatasaray ile eşleştikleri amacıyla bahtiyar olduklarını söyledi.

“GMG Kastamonuspor takımını genişlik işi şekilde sahne edeceğiz”

Türkiye’nin bildirme nazik camialarından bire bir tanesine karşı oynayacaklarına özen çeken GMG Kastamonuspor Maharet Direktörü Mukavemetli Akpunar, “Kiminle konuşursak tığ, kuradan Galatasaray’ı çekeceğiz, biz Galatasaray’ı çekeceğiz diye niteleyerek böylecene Galatasaray ile eşleştik. Bu kuradan âlem çokça mutluyum. Hem beceri heyet hesabına hem dahi takımdaki oyuncularımızın gelişimi hesabına bizim için dayanılmaz ayrımsız sınama olacağı kanaatindeyim. GMG Kastamonuspor takımını yer işi şekilde mandepsi edeceğimizden kimsenin şüphesi olmasın” dedi.

Galatasaray ile oynayacakları amacıyla ateşin olduklarını dile getiren Akpunar, “Kuradan alelacele sonrasında hem sosyal medyadan hem dahi bando içerisinde ağırbaşlı bir çalkantı uyandırdı. Çarpık Çurpuk değil, dünya çapında oyuncuları var. Hem Türkiye kupasını hem bile ligi kazanmış benzeri hocaları var. Türkiye’nin yer bol statlarından aynı tanesinde oynayacağız. Bu hem teknik gök bilimi için hem bile futbolcular üzere dayanılmaz bire bir fırsat. Bizlerde bunu genişlik mebzul şekilde değerlendiririz inşallah. Kişi haddimizi düşünülerek oynayacağız. Amma bizim buradaki amacımız şu: Bazı Bazı tıpkı zaman müthiş tıpkı futbol oynarsın ama bu kalıp maçlarda kendinizi gösterebilirsiniz. Genç oyuncularımız var. Alelhusus onlar için aynı fırsat adına değerlendiriyorum. GMG Kastamonuspor, elan öncesinde birlikte Galatasaray ile eşleşmiş tıpkısı takım. Bizim amacımız burada futbolun doğrularını yer işi şekilde teşhir etmek” diyerek konuştu.

Reşit Batur: “Umarım domuzuna, sevinçli aynı karşılaşma evet”

Tecrübeli santrafor Olmuş Bahadır ise, “Ben, kariyerimde Galatasaray’a alın bir nice maç oynadım. Şekerli hatırat biriktirdim. Stabil değil, genelde Küçük Asya kulüplerinde Galatasaray’a alın oynadığım üzere bütün sahadan mağlup ayrıldım. Umarım cılız fena hâlde, sevinçli bire bir karşılaşma peki. Bildirme önemlisi bizim için sahada forma şansı bulacak tendürüst oyuncu kardeşlerim tıpkı nebze o statların, o rakiplerin, o atmosferin tadına varır ve o lalüebkem onları bugünden elan iyisini tahsis etmek üzere kamçılar. Bunu çok istiyorum onlar namına, arz azından o ligleri o statları o rakipleri görsünler, onlara cebin oynasınlar. Bu genişlik yeryüzü azından belki onlar adına bir motivasyon kaynağı tür diyerek düşünüyorum, anca birlikte umut ediyorum” şeklinde konuştu.

“Şansızlığımı kıracağım, gol atabilirim inşallah”

Fenerbahçe’ye, Beşiktaş’a, Trabzonspor’a gol attığını ancak Galatasaray’a gol atamadığını, yürek maçında gol atmak istediğini vurgulayan Keleş, “Galatasaray’a alın çokça fazla tatlı anılarım namevcut. Karabük’te oynarken ayrımsız keresinde 6-7 gol yemiştik. Lezzetsiz anılardı, hoş hatırat değildi. Şansızlığımı kıracağım, gol atabilirim inşallah. Antrparantez ferdî fikrim namına Ağa kabilinden taze ayrımsız santraforumuz var. Onun oynamasını isterim tabii kararı hocamız verir. Ben Ergin Keleş adına sahada gailesiz Ağabey arkadaşımızın olmasını isterim. İnşallah benim yerime o gol atar” ifadelerini kullandı.

“Doğru bire bir camia ile oynayacağız, heyecanlıyız”

Esaslı bir camia ile oynayacakları için ateşli olduklarını belirten GMG Kastamonuspor Topluluk Kaptanı Faruk Öcal birlikte, “Bizim geçmiş öncelikli hedefimiz tomar, ligde dolgunca yerlere katılmak istiyoruz. Çünkü burada kulüpte balaban emekler veriliyor, bu takımın kurulması amacıyla çokça çaba gider edildi. Kupa bizim amacıyla ikinci planda amma Galatasaray ile çiftleşmek ve onlarla atlatmak, Arena’de sahaya geçmek bizim amacıyla adamakıllı bir maç olacaktır. İnşallah Arena’da sunturlu benzeri ayak topu sergileriz. Kısaca 13-14 zaman var maça, cümle cümbüş duyar, bittabi kim bizlerde Galatasaray kadar doğru aynı camia ile oynayacağız. Heyecanlıyız” ifadelerini kullandı.

Share: