Gölbaşı Belediyesi’nde Edis rüzgarı

– Gölbaşı Belediyesi’nde Edis rüzgarı

ANKARA – Gölbaşı Belediyesi, 30 Ağustos Zafer Bayramını ünlü hanende Edis ile kutladı.

Gölbaşı Belediyesi, 30 Ağustos Zaferinin 100. yılını, Atatürk Kıyı Parkı’nda verdiği Edis konseri ile Başkentlilerle bu arada kutladı. Cümbüş dolu güzeşte konsere Gölbaşı Kaymakamı Erol Rüstemoğlu, MHP Umumi Başkan Yardımcısı, Ankara Mebus Mevlüt Karakaya, MHP Genel Başkan Başdanışmanı Eyüp Kader, Sav Ocakları Ankara İl Başkanı Abdullah Yüksel, MHP Gölbaşı İlçe Başkanı Serdar Tekin, Meclis üyeleri, STK temsilcileri, basın mensupları ve vatandaşlar katıldı.

“Kutlu Zaferin 100.yılında sizinle tıpkı arada olmaktan hava ve öz saygı duyuyorum”

EDİS konserinde mütekellim Gölbaşı Belediye Başkanı Ramazan Balkır, “Mutlu Zaferin 100.yılında sizinle ayrımsız arada olmaktan çalım ve itibar duyuyorum. Celil Önder Gazi Mustafa Kemal Atatürk önderliğinde cümle olumsuzluk ve yokluklara rağmen atalarımız, vermiş olduğu varlık savaşını yedi düvele cebin nail ve Anadolu’nun kapıları ezel ebet Türk yurdu yerine kapanmıştır. beher karışını kanlarımızla suladığımız vatanımızı, şehit ve gazilerimizin aziz mirasını elan yaşanabilir bir yurt fethetmek üzere çalışıp çabalayacağız. Gazi Mustafa Eksiksizlik Atatürk’ün dediği gibi, ‘Muhtaç olduğumuz kudret damarlarımızdaki kökten sürme kanda mevcuttur’. 30 Ağustos Galebe Bayramımız kutlu ve bahtiyar olsun” dedi.

MHP Umumi Başbuğ Yardımcısı Mevlüt Karakaya, “Ağustos ayı Türk’ün Zafer ayı. Sevgili çoluk çocuk Sakarya Vadi Muharebesi’nin yapıldığı saha hemencek yanı başımızda. 30 Ağustos, geriye gidişin döndürülüp elan sonraları Iri Taarruzla düşmanın sökülüp atıldığı Başkomutanlık Yer Muharebesi’nin taçlandığı tarihtir. Bozkurtların komutanı Mustafa Eksiksizlik Atatürk ve silah arkadaşlarına saygılarımı sunuyorum, çokça teşekkür ediyorum” dedi.

Konser sahnesinde MHP Umumi Başbuğ Yardımcısı Mevlüt Karakaya, Gölbaşı Belediye Başkanı Ramazan Balkır ve eşi Yeşim Balkır müstehap sanatçı Edis’e çiçek arz etti.

Mutlu Zaferin 100. yılını heyecanlı bire bir şekilde kutlayan vatandaşlar, hem yaptığı hizmetler hem üstelik Galibiyet Bayramı’nı Edis ile kutladıkları üzere Şehremini Ramazan Şimşek’e teşekkürname etti.Share: