Güre horozlar kullanılmamış sezona iddialı hazırlanıyor

– Zinde horozlar eskimemiş sezona iddialı hazırlanıyor

DENİZLİ – Yıpranmamış sezonda TFF U19 Seçkin B Ligi’nde savaş edecek olan Denizlispor, yıpranmamış mevsim hazırlıklarını Teknik Sorumlu Gökhan Hakikat nezaretinde sürdürüyor.

Yeni sezonda Elit B Ligi’nde dip etraf üzere uğraş edecek olan Denizlispor grubunda; Adanaspor, Afjet Afyonspor, Altay, Ankara Keçiörengücü, Balıkesirspor, Bandırmaspor, Bodrumspor, Büyükşehir Şehremaneti Erzurumspor, Çaykur Rize A.Ş., Esenler Erokspor, Eskişehirspor, Eyüpspor, Gençlerbirliği, Kocaelispor, Manisa Futbol Kulübü, Pendikspor Futbol A.Ş., Sakaryaspor A.Ş., Tuzlaspor A.Ş., Yılport Samsunspor takımları ile savaşım edecek.

Ligi ve bakir mevsim hazırlıklarını değerlendiren yeşil siyahlı takımın Ustalık Sorumlusu Gökhan Köken, yeni zaman hazırlıklarının gayet ongun geçtiğini vurguladı. Hakikat, “Şu temel kadar 34-35 antrenmana mail alıştırma devamlılığımız var. Hem fiziksel anlamda hem üstelik taktiksel anlamda adım adım toparlıyoruz. Takım bu yıl 20 takımlı mümteni. Sabık yıl 36 takım karşılaşma oynanmış aynı küme vardı. Amma demincek 20 takımlı tıpkısı grup var. Onar takımlı iki gruba ayrılacak. Dokuz kokuz koşa devreli öbek usulü oynanacak. 18 karşılaşma oynanacak. Maç sayısı anlamında geçtiğimiz yıllara göre kopya birkaç. Bağımlı bu çocuklar gelişim çağında ne büyüklüğünde çok karşılaşma oynarlarsa o büyüklüğünde dolgunca. Bu nedenle bu açığı hazırlık maçları ile kapatmaya çalışacağız” dedi.

“A takıma giden aktör tıpkısı elan dönmemeli”

Kullanılmamış sezon hazırlıkları çerçevesinde Yeşilçınarspor ile oynanan karşılaşmada takımın sonuç halini müşahede imkanı bulduklarını tamlayan Hamur “İstediklerimiz var, gösterdiklerimiz var, yapmaya çalıştıklarımız var. Zir yapılar şampiyon olma, kupa iktisap yerleri değildir. Ast yapılarda öncelikli meram A takıma ongun oyuncular vermek olmalıdır. A takıma vereceğiniz oyuncu tüm oyuncu kendisine A takıma gitmeli. Giden aktör aynı elan gelmemeli” diyerek konuştu.Share: