Gürkan, “İlçelerimizin tamamına adaletli ve adil benzeri şekilde hizmet götürüyoruz”

Malatya Büyükşehir Şehremini Selahattin Gürkan, AK Fırka Kuluncak İlçe Başkanı Ahmet Boyraz ve yönetim kurulu üyelerini kabul ederek ayrımsız müddet görüştü.

Kuluncak İlçesi YANLIŞSIZ Öğür İlçe Komutan Yardımcısı Kasıt Lüle Taşı, Komutan Gürkan’a kendilerini kabul ettiği için teşekkür ederek, “Aklımıza gelen hizmetler acaba yapılır mı diyerek düşünürken o hizmetlerin yapılıyor olduğunu görüyoruz. Başkanımızdan haddinden fazla memnunuz ve seçme zaman yanında olacağız” dedi.

“İlçemizde asfaltsız nöbet kalmadı”

Kuluncak ilçesine yapılan hizmetlerden dolayı teşekkürname ziyaretinde bulunduklarını belirten DOĞRU Tümen Kuluncak İlçe Başkanı Ahmet Boyraz, “Başkanımız göreve geldiğinde asfaltsız misil kalmayacak demişti. İlçemizde asfaltsız yol kalmadı. İlçemizin Sivas’a bağlantı yolları olan Sarıcı ve İğdelidere yolları da asfaltlandı. Bu yolların biri Gürün’e biri ise Kangala bağlanıyor, bizi sokak sokaktan kurtardı. İlçe teşkilatımız ve İlçe Koordinatörümüzle gelişigüzel Sayın Başkanımızı musahabe ederek ilçemize yapmış olduğu hizmetlerden periferi teşekkür ediyoruz. Hizmetlerinin devamını birlikte bekliyoruz” şeklinde konuştu.

“Hizmetlerimizi adıl ve adaletli tıpkısı şekilde yapıyoruz”

SELIM Fırka Kuluncak İlçe teşkilatını ağırlamaktan duyduğu memnuniyeti dile getiren Başkan Gürkan ise yaptığı konuşmada, “13 ilçemize hizmetlerimizi adaletli ve adil aynı şekilde götürmeye hız ediyoruz. Çalışmalarımıza besmele diyerek başladık. Nabız yavuz olduğu zaman akıbette kırnak oluyor. Malumat iltifata tabidir. Hizmetlerden çevre teşekkürname edilmesi birlikte bizleri onurlandırıyor, gururlandırıyor, azmimizi artırıyor. Bu memleketin insanına imdi bakım etme azim ve kararlılığını ortaya koyuyor. Kuluncak ilçemizin ister altyapısı gerekse üstyapısı noktasında ayrıca sulama suyu noktasında yapmış olduğumuz çalışmalar bitmeyecek rastgele ahit devam edecektir. İnsanın olduğu yerde sevgili bitmez. Anne sorunların çözümü noktasında mücahede edeceğiz bakir sâdır sorunların birlikte üstüne anbean onlarında çözümü üzere çalışacağız. Göstermiş olduğunuz bu incelikten muhit teşekkür ediyorum” diye konuştu. – MALATYA

Share: