Havlayan köpeğe aksülamel veren moto kuryeleri uyarıcı ağabey ve kardeşi bıçaklandı

Havlayan köpeğe tepki veren moto kuryeleri uyaran koca ve kardeşi bıçaklandı

SAKARYA – Sakarya’nın Adapazarı ilçesinde havlayan çıkmaz köpeğine reaksiyon veren moto kuryeleri uyarıcı ve ağız dalaşı zihayat ağabey ile kardeşi bıçaklanarak yaralandı.

Fenomen, Adapazarı ilçesi Güneşler Mahallesi Saika 3 Sokak’ta meydana geldi. İddiaya göre, sokağa sipariş getiren 2 moto kurye kendilerine havlayan sokak köpeğine reaksiyon vermeye başladı. Durumu gören A.İ ve O.İ. isimli ağa ve kardeşi, moto kuryeleri köpekle uğraşmaması hususunda uyardı. Ağız Dalaşı sonrasında bölgeden uzaklaşan moto kuryeler kestirmece 10 kişilik tıpkısı grupla alay malay gine sokağa gelerek A.İ. ve O.İ. ile uğraş etmeye başladı. Meydana gelen çekişme neticesinde ağabey ve kardeşi bıçakla yaralandı. Durumun vukuf verilmesi neticesinde bölgeye esenlik ve polis güçleri ekibi sevk edildi. Moto kuryeler ile alay malay gelen grup ise çarpışma sonrasında bölgeden ayrılırken havaya silah ile kötü açtı. Fenomen namına vasıl sağlık ekiplerince evvel müdahaleleri yapılan gaileli ağabey ve kardeş Sakarya Eğitim Bilimi ve Araştırma Hastanesine kaldırılırken, polis güçleri ekipleri konuya ilgilendiren inceleme başlattı. Fenomen sonrasında bölgeden ayrılan şüphelilerin taharri çalışmaları sürüyor.

Mavera yandan, savaş seslerini duyarak hariç sâdır Mehmet Andurmak, “Yaşanan tartışma sonrasında moto kurye bala dedi ego gururuma yediremem ve telefon etti. Telefon ettikten sonra aradan 10 zaman dahi geçmeden gelmişler buraya tıpkı elan. ve sesleri duyup dışarıya çıktığımda sopalarla uğraş ettiklerini gördüm. Burada bir köpek var havlıyor ama saldırmıyor ve ısırmıyor” dedi.

.Share: