İbrahimovic’e ‘Yılın Arz İyi Ecnebi Sporcusu’ ödülü

Merkezi Roma’da bulunan Yabancı Basın Derneği üyelerince bodur müddet ilk yapılan oylamada, İtalya Bir Numara Futbol Ligi (Serie A) takımlarından Milan’da kariyerini sürdüren 40 yaşındaki İbrahimovic, 2021 yılının “Sunu İyi Ecnebi Sporcusu” kendisine seçildi.

Milan’ın, ligin 34. haftasında Lazio ile yapacağı karşılaşma amacıyla takımıyla beraber Roma’ya gelen İbrahimovic’e ödülünü, Ecnebi Basın Derneği Spor Komitesi Sorumlusu Alba Kepi ile üyeler Dündar Keşaplı, Maarten van Aalderen, Elizabeth Missland ve Anadolu Ajansı Roma Muhabiri Hazar Seçkin arz etti.

Kırmızı-siyahlı takımın Roma’da dinlenme kampı yaptığı Parco dei Principi Otel’de gerçekleşen hediye takdiminde Ecnebi Basın Derneği Spor Komitesi Sorumlusu Kepi, İbrahimovic’in cesareti, futbol oynama coşkusu, vazgeçmeyen savaşımcı yapısı, karizması, çoluk çocuk üzere benzer tıpkısı futbolcu olması cihetiyle bu ödüle layık görüldüğünü belirtti.

Zlatan İbrahimovic, bergüzar nedeniyle Yabancı Basın Derneği’ne teşekkür ederken, “Çok mutlu oldum. Bu bergüzar beni onurlandırdı” dedi.

İbrahimovic ödülü aldıktan sonradan Yabancı Basın Derneği Spor Komitesi üyeleriyle bu arada ışık çektirdi ve ayrımsız müddet kardeş kardeş etti.

Ibrahimovic 1 sene daha Milan’da

Özen calip paylaşım… Ibrahimovic Kartal’a mı?

İbrahimovic rakibine tokat attı

 

Share: