İnşaattan düşüp yatalak mütezayit eşine bebek gibi bakıyor

İnşaattan düşüp yatalak küsurat eşine bebek kabil bakıyor

KAHRAMANMARAŞ – Kahramanmaraş’ta 40 yaşındaki Ayşe Kocatürk, inşaattan düşerek belden aşağısı tutmayan eşi Erdal Kocatürk’e çağa üzere bakıyor.

Türkoğlu ilçesi Yeşilyöre Mahallesinde tevakkuf eden 4 çocuk annesi Ayşe Kocatürk, Antalya’ya çalışmak üzere giden ve inşaatta dengesini kaybetmesi sonucu düşerek belden aşağısı tutmayan 45 yaşındaki Erdal Kocatürk’e 5 yıldır bakıyor.

Eşini çok sevdiğini belirten Erdal Kocatürk, “Ben inşaattan düşerek gelişim kazası geçirdim. 3 kamer ağır bakımda kaldım. 5 yıldan bu yana üstelik yatağa tabi şekilde yaşıyorum. Bu süreçte maddesel manevi sıkıntılarla uğraştık. Alelhusus maddiyat adına. O süreçte kerem hastanelerinde bire bir çıkar yol bulamadık özel hastanelerde ilaç aradık. Ego konuşamıyordum bu süreçte. Boğazımda stent takılıydı. Ahit geçtikçe konuşmaya başladım. Doktorlar ayağa kalkabileceğimi söylüyorlar amma çok zamana ihtiyacım olduğunu vurguluyorlar. Eşimden Cenabıhak razı olsun. Böyle tıpkı kadınla evlendiğim üzere çokça mutluyum. Bu zamana büyüklüğünde benimle hep ilgilendi. Sabah kalktığında kahvaltımı hazırlar hususi ihtiyaçlarımı giderir. Yemeğimi yedirir, saçımı tarar. Eşimden tekrardan Allah razı olsun” dedi.

Kazanın sevgilerine engel olmadığını belirten Ayşe Kocatürk, “21 yıllık evliyim. Eşim aksiyon kazası geçirdi. Eşim benim 5. çocuğum oldu. Bu kaza hiç sevgimize engel olmadı. daha çok sevgimiz arttı. Eşimin 5 yıldır hep ihtiyaçlarını kendim karşılıyorum. Yemeğini yediriyorum, saçlarını tarıyorum, süt kuzusu kabil bakıyorum. Ayrıksı insanlar kabil eşimi bırakmadım, bırakmayı da düşünmüyorum. Birlikte olmaya bitmeme edeceğim. Çünkü ego eşimi çokça seviyorum” diye niteleyerek konuştu.

Share: