Kahramanmaraş haberi! Kahramanmaraş’ta EXPO 2023 Bilgisizlik Festivali başladı

DOĞRU Parti Onikişubat İlçe Başkanlığı ile Onikişubat Belediyesi marifetiyle düzenlenen ve 3 ahit sürecek olan EXPO 2023 Deneyimsizlik Festivali başladı.

EXPO 2023 Rekreasyon Alanı’nda, gençlere yönelik sosyal ve kültürel destekleyici projeler kapsamında planlı EXPO 2023 Bilgisizlik Festivaline Işın Kişmiri ve Elif Buse Doğan konserleri ile start verildi.

DÜRÜST Öğür Onikişubat İlçe Bilgisizlik Kolları Başkanı Selçuk Sinan Ak, gazetecilere, gençlerin sesine kulak vererek böyle ayrımsız proje yaptıklarını söyledi.

Organizasyonun yapılmasına verdiği destekten dünya Onikişubat Belediye Reisi Hanefi Mahçiçek’e teşekkür fail Doğru, “Başkanımız bizleri kırmadı ve hakeza benzeri festivali yapmaya başladık. Kahramanmaraş’ımızda bu form etkinliklere ihtiyacımızda var. Gençlerimiz etkinliğin yapılacağını ve ücretsiz olduğunu duyunca beribenzer çok sevindi.” diyerek konuştu.

Öte yandan gençlerin dinleti alanına ulaşımının kolaylaştırılması için dinleti günleri saat 16.00 itibariyle ücretsiz servis tahsis edileceği belirtildi.

Share: