Karaca yollarında uzanım

Karaca yollarının imal, hizmet ve tamir çalışmaları sürdürülen kesimlerinde bati gidilmesi, trafik meni ve işaretçilerine uyulması gerekiyor.

Karayolları Umumi Müdürlüğünün nöbet durumu bültenine bakarak, Küçük Asya Otoyolu’nun Gölyaka- Düzce kavşakları 4-6. kilometrelerinde üstyapı tamirat çalışmaları yapılıyor. Bu nedenle otoyolun İstanbul istikameti trafiğe kapatılarak, erişim değişik istikametten iki taraflı sağlanıyor.

TEMA Otoyolu’nun Hendek-Gümüşova kavşaklarındaki üstyapı yenileme çalışmaları zımnında 21.00-07.00 saatlerinde herhangi bir iki taraf kesimler halinde trafiğe kapatılarak, ulaşıma değişik istikametlerden iki taraflı müsaade verilecek.

Ankara-Pozantı Otoyolu’nun Pozantı Şimal-Pozantı Güney kavşakları 4-6. kilometrelerindeki Çakıt-8 viyadüğünde genleşme derzlerinin hizmet ve tamirat çalışmaları yapılıyor. Bu sebeple otoyolun Ankara istikameti trafiğe kapatılarak, muvasala kontrollü gerçekleştiriliyor.

Ankara- Niğde Otoyolu Kırşehir bağlantı yolunun 1-2. kilometrelerindeki yapım çalışması zımnında muvasala mukassem yolun tıpkı bölümünden iki cepheli devam ediyor.

Gümüşova-Düzce- Bolu yolunun 20-22. kilometrelerinde üstyapı onarım çalışmaları dolayısıyla İstanbul-Düzce istikameti trafiğe kapatılarak, ulaşım özge istikametten iki yönlü sürdürülüyor.

Beyşehir-Seydişehir yolunun 9-13 ve 22-31. kilometrelerindeki yapım çalışmaları sebebiyle muvasala bölünmüş yolun bire bir bölümünden iki cepheli gerçekleştiriliyor.

Sakarya- Bilecik yolunun 47-51. kilometrelerinde üstyapı bakım ve onarım çalışmaları yapılıyor. Bu nedenle ulaşıma Sakarya istikametinden iki yönlü cevaz veriliyor.

Kastamonu-Ilgaz- Çankırı yolunun 71. kilometresindeki Ilgaz 15 Temmuz İstiklal Tüneli’nin bakım, tamir ve günahsızlık çalışmaları dolayısıyla saat 18.00’e kadar Kastamonu-Çankırı istikametindeki sağ tüpte erişim tek şeritten sağlanacak.

Hopa-Borçka- Artvin yolunun 47-65. kilometrelerindeki 10 tünelde yapılacak ruh-elektronik sistemi hizmet ve tamirat çalışması sebebiyle 16 Eylül’e kadar 08.00-17.00 saatlerinde ulaşıma biricik şeritten kontrollü müsaade verilecek.

Fethiye- Söğüt yolunun 0-9. kilometrelerindeki sathi kaplama çalışmaları dolayısıyla sürücülerin gidiş geliş işaret ve işaretçilerine özen etmeleri gerekiyor.

Share: