Kayserispor, Medipol Başakşehir maçının hazırlıklarına başladı

Spor Mabat Süper Lig ekiplerinden Yukatel Kayserispor, ligin üçüncü haftasında 20 Ağustos Cumartesi haset Medipol Başakşehir’e mihman olacağı maçın hazırlıklarına başladı.

Sarı-kırmızı ekibin pakt tesislerindeki antrenmanı, ustalık yönetmen Modern Atan yönetiminde gerçekleşti.

Atan, burada yaptığı konuşmada, bu haftayı 3 puanla atlatmış olmanın hem rahatlığını, hem üstelik sevincini yaşadıklarını bildirdi.

Bu hafta haddinden fazla koca ayrımsız rakibe alın oynayacaklarını tamlayan Atan, şöyle konuştu:

“Çok eke ayrımsız maharet kol ve haddinden fazla koca bire bir kol. Ligin şampiyon reşit takımlarından aynı tanesi. İyi hazırlanıyoruz. Çok ciddiye aldığımız ve ehemmiyet verdiğimiz, gücümüzü hamur anlamıyla imtihan edebileceğimiz maçlardan aynı tanesi. Onlar topa sahip olmayı seviyorlar. Tığ bile baziçe oynamaya çalışıyoruz, henüz iyisini fethetmek istiyoruz. Bu hafta onları daha beş altı topa erbap olmayı zorlayıp, tığ bile daha fazla topa ehil olmaya çalışacağız. Baziçe bence bu şekilde gelişecek. adım adım sakim oyuncularımız de dönüyor. Thiam zaman biraz ayağını denemeye başlayacak. Kemen Fransa’birlikte ondan gani tıpkı fen geldi. Attamah’ın 3-4 haftası daha var. İnşallah onlar birlikte gelince, tamam kol olunca henüz canlı daha gani benzeri Kayserispor izletebileceğimizi düşünüyoruz.”

“İyi tıpkı birliktelik ve görevdaşlık yakaladık”

Taraftara dahi seslenen Atan, şöyle bitmeme etti:

“Taraftarın tepkisi ve eleştirisi taraftarın genişlik katıksız hakkıdır. Ama bu zaman bunları az buçuk henüz yollamak, içimize kovmak, acılaşmak ama reaksiyon göstermemek taraftarımızdan genişlik şişman beklentimiz. Tığ çokça çalışıyoruz ve mebzul oyunlar oynamaya çalışıyoruz kim oynayacağımızı düşünüyoruz. Ama taraftarımız verdiği destekle bize yan verecek. Onlardan bu hafta verdikleri desteğin elan fazlasını her maç içerideki maçlardan bekliyoruz. İyi bir birliktelik ve sinerji yakaladık. Oyuncular performanslarını fevk çekecek. Tığ da ustalık kol kendisine onların performansının üst çıkması amacıyla gerekli oyunu, ortamı ve zemini hazırlayacağız. İnşallah bu yıl, taraftarımızda az buçuk içine atacak, biraz üzülecek amma çok antlaşma sevinecek.”

Kayserisporlu aktör Uca Kerimi ise süper ligdeki yer majör takımlardan birisiyle karşılaşacaklarını, Medipol Başakşehir karşısından ellerinden gelenin bildirme iyisi yapacaklarını söyledi.Share: