Kazım Yılmayan: “Çarşamba’da huzurun teminatı itimat güçlerimizdir”

Çarşamba Tecim Borsası (ÇTB) Umumi Heyet Başkanı Kazım Yılmayan, Çarşamba’üstelik huzurun teminatının güven güçleri olduğunu söyledi.

Çarşamba İlçe Itimat Müdürü Barik Çiçek ve Çarşamba Itimat ve Güvenlik Hizmetleri Terviç Derneği Başkanı Mualla Arat ve yönetim kurulu üyeleri, Çarşamba Tecim Borsası (ÇTB) Umumi Heyet Başkanı Kazım Yılmayan’a ve bakir meclise berceste olsun ziyaretinde bulundu. Çiçek, Arat ve toplum örgütü yönetimini ağırlayan Komutan Yılmayan, güven güçlerinin ilçenin düzeni ve nizamı üzere son paye oylumlu olduğunu tabir etti. Yılmayan, “İlçemiz tarihi ve konumu gereği temas zaman kozmopolit benzeri yapıya ehil olmuştur. Bu tenevvü içerisinde memleketimizde uyum keşfetmek üstelik zaman periyot zorlaşabiliyor. Sunma balaban güvencelerimizden birisi ise kızıl ilçe emniyet güçlerimizdir. İlçemizde bodur aynı süre geçmiş görevine başlayan Barik müdürümüz ile istişareler gerçekleştiriyoruz. İlçemize sunduğu hizmetlerden ötürü kendisine teşekkürname ediyorum. Borsamızda Inanma Müdürümüzü ve Güvenlik ve Asayiş Hizmetleri Destekleme Derneğimizi ağırlamaktan çalım duyduk. Derneğimizin çalışmalarını da fedakârlık ile strateji ediyoruz. Kendilerine çalışmalarında başarılar diliyorum. Onlar var oldukça Çarşambamızda huzur gerçekleştirme olacaktır” ifadelerine düz verdi.

Çarşamba’nın güvenliğinin gündeme alındığı tebrik ziyaretinde ÇTB Divan Başkanı Hacı Toraman, Umumi Heyet Başbuğ Yardımcısı Servet Zeren, Umumi Heyet Üyesi Sezai Atsan, Meclis Üyeleri Nurettin Öztekin, Mehmet Arslan, Hüseyin Işık ve İlhan Peker ve borsa üyelerinden Ateşli Bektürk amade bulundu. – SAMSUN

Share: