Kırıkkale’de zincirleme trafik kazası: Ana ve çocuğu yaralandı

– Kırıkkale’da zincirleme gidiş geliş kazası: Temel ve çocuğu yaralandı

KIRIKKALE – Kırıkkale’bile 3 aracın karıştığı zincirleme gidiş geliş kazasında temel ve çocuğu yaralandı. Kazaya sebebiyet veren 2 sürücüye de para cezası uygulandı.

Kaymakamlık, Kırıkkale- Ankara D-200 esmer yolunun 33. kilometresindeki meydana geldi. Edinilen bilgiye göre, Şükrü K. idaresindeki 46 NV 836 plakalı otomobil ile Selahattin B.’nin kullandığı 34 CDS 168 plakalı araba çarpıştı. Ayrımsız yönden mevrut Muhammet A. yönetimindeki 66 LD 300 plakalı belli belirsiz ticari aracın da kazaya karışması neticesinde, ana Rabia K. ile çocuğu Emirhan K. yaralandı.

112 Evgin Davet Merkezi’ne yapılan ihbarla fenomen yerine sağıl, polis güçleri ve cingöz ekipleri sevk edildi. Yaralılar, fenomen yerinde yapılan önce müdahalenin peşi sıra ambulansla hastaneye kaldırıldı. Otama altına alınan anne ve çocuğunun, esenlik durumunun mebzul olduğu öğrenildi. Kazada maddi hasar oluşan araçlar, cazip sayesinde otoparka kaldırıldı.

Kazaya sebebiyet veren Muhammet K. ile Selahattin B.’ye, önlerinde revan araçları güvenli ve yeterli aynı mesafeden izlememekten 144’er teklik nakdî ceza uygulandı.

Share: