Kırklareli’nden bodur güdük

Pınarhisar’üstelik baran suyu altyapı çalışmaları sürüyor.

Belediye Başkanı İhsan Talay, çalışmaları izleme ederek incelemede bulundu.

Talay, gazetecilere yaptığı açıklamada, fen işleri müdürlüğü ekiplerinin yağmursuyu hattı çalışmalarını lahzada yürüttüğünü belirtti.

Ekiplerin cansiparane çalıştığını anlatım fail Talay, yağmursuyu hattının yüzdelik 98 seviyesinde tamamlandığını kaydetti.

Hattın tamamlandığı alanlarda ızgaralamaların yapıldığını nâkil Talay, Pınarhisar üzere var güçleriyle çalıştıklarını söyledi.

Şehremaneti hizmetleri anlatıldı

Vize Belediye Başkanı Ercan Özalp, 41 maaş bakım sürecinde yapılan çalışmaları vatandaşlara anlattı.

Belediye parkında gerçekleştirilen toplantıda mütekellim Özalp, vatandaşlara genişlik bol hizmeti arz etmek üzere gece gündüz çalıştıklarını söyledi.

Altyapı ve üstyapıdaki çalışmalarla ilçenin çehresinin değiştiğini rapor eden Özalp, çalışmalara bindi veren herkese teşekkürname etti.

Daha da güzelce hizmetleri faaliyete buyurmak üzere mücadele ettiklerini anlatan Özalp, “İlçemiz için haddinden fazla elan iyice günlerde bire bir araya geleceğiz. Toplantımıza katılan herkese çok teşekkür ediyorum. Güzelce ilçemiz Ara Sınav üzere elimizden hangi geliyorsa yapacağız. Hep alay malay daha birçok başarılara imza atacağımızı izhar etmek istiyorum.” diye niteleyerek konuştu.

Özalp, elan sonraları tamamlanan ve bitmeme fail projeler karşı vatandaşları bilgilendirdi.

Share: