Kırşehir haberi… Kırşehir FK Başkanı Torun: “Akıbet iki maçı oynanmamış sayıyoruz”

– Kırşehir FK Başkanı Torun: “Son iki maçı oynanmamış sayıyoruz”

KIRŞEHİR – TFF 2. Kütle Kırmızı Grup’dahi uğraş fail Kırşehir FK Başkanı Çağatay Eğlek Torun, keder gidişata Fethiyespor deplasmanı ile sonuç yöneltmek istediklerini söyledi.

Kırşehir FK Başkanı Çağatay Han Torun, maharet yönetmen değişimi isteyen taraftara seslenerek, dağ gidişata dur diyeceklerini ve yapılan toplantı sonucu mevcut yönetim ile bitmeme etme kararı aldıklarını söyledi. Torun, “Takımımız son iki maçta bizleri ve taraftarımızı üzdü. Grubumuzda iddiası sıfır Balıkesirspor’a deplasmanda yenildik. Sonrasında birlikte evimizde Pazarspor ile berabere kaldık. Bu iki karşılaşma sonrası lehtar ve amme oyundan tepkiler aldık. Bizler ve sarıklı istifaya nida edildi. Yaşanan durumun ciddiyetinin farkındayız. Bundan geçmiş düş veren aynı baziçe vardı. Serencam 2 maçtaki düşüşün nedenini sorguladık. Çeltek, Buca ve Sarıyer maçlarında takımımız umut veren bir baziçe ortaya koymuştu. Durumun hocadan kaynaklanmadığını ve futbolcuların mental seviyelerindeki düşünün farkında olduk. Temas vaziyet sonrası oyuncularımızda rehavetin olduğunu gördük. Mukteza tembihler yapıldı. Gerekirse kâh oyuncularımız takım dışı kalacak. Hocamızın hatasının olmadığı kanaati oluştu” diye konuştu.

Ahi Stadı’nda oynanan ve 2-2 biten Pazarspor maçı sonrası Gökhan Beklemiş’in istifasını sunduğunu tamlayan Torun, “Hocamız bize lazım korkulu gönüllülüğü gösterdi ve gerekirse gidebileceğini belirtti. Hassaten incizap de etti ama bizler uzanım tespitini yaptıktan sonradan durumun hocadan kaynaklanmadığını ayırt ettik. Hocamızın insani özelliklerinin farkındayız. Fethiye maçı ile huruç derk etmek istiyoruz” şeklinde konuştu.

Share: