Kırşehir marifet… Kırşehir Belediye Reisi Ekicioğlu, Düz Ziyaretlerine Devam Ediyor

Kırşehir Belediye Başkanı Selahattin Ekicioğlu, saha ziyaretlerinde bulunarak esnafın ve vatandaşların sorunlarını durumunda dinlemeye devam ediyor.

Kırşehir Belediye Başkanı Selahattin Ekicioğlu, 10 Teşrinievvel pazartesi haset, CHP Kırşehir Milletvekili Sağlam İlhan ve CHP eski dönemler devlet-kaza yöneticileriyle birlikte, esnaf ziyareti yaptı, vatandaşlarla düşün alış verişinde bulundu.

Komutan Ekicioğlu, kayran izlenimlerini, “Halkımız iktisadi sıkıntıdan şikayetçi ve sorunlarına bire bir dakika ilk çözüm bulunmasını istiyor” diye niteleyerek özetledi.

Salı günü bile CHP İl Başkanı Baran Taze, CHP Suret İlçe Başkanı, İl Genel Meclisi Üyeleri, CHP Karı Kolları ve Toyluk Kolları Başkanlarıyla birlikte site sakinleriyle buluşan Ekicioğlu, sorunları dinlemeye bitmeme etti.

Komutan Ekicioğlu henüz bilahare, Türkiye Gaziler ve Martir Aileleri Vakfı Kırşehir Şubesi ile Kırşehir Şehit Aileleri Toplumsal Yardımlaşma ve Tesanüt Derneği’ni mülakat etti. Başkan Mutlu Kılıçaslan ile düşün alışverişinde bulunan Ekicioğlu, “Şehit ve gazilerimize olan borcumuzu asla ödeyemeyiz” diye niteleyerek konuştu.

Ekicioğlu, elan sonra, Kırşehir’e atanan Kırıcı Ceza Mahkemesi Başkanı Ömer Dadal ve Cumhuriyet Başsavcısı Soner Aygün’ü musahabe ederek, görevlerinde başarılar diledi.

Share: