Kocaeli’de tartıştığı şahıslar marifetiyle kurşunlanıp, fert çekiştiği sırada tekmelenen adamın serencam anları düzenlilik kamerasına yansıdı

Kocaeli’de alkollü iki kadro çıkmaz ortasında tanınmayan bire bir sebeple tartıştı. Tartışmanın büyümesiyle taraflar birbirine girdi. Bu esnada ismi öğrenilemeyen benzeri ibret, Emrah Akkuş’a (28) defalarca kötü etti.

YARALI HALDEYKEN TEKMELEDİLER

Kurşunların hedefi olan Atmaca ve aynı kişi yaralandı. Şüpheliler ise fenomen yerinden kaçtı. Emrah Akkuş, vahim dertli adına kaldırıldığı hastanede hayatını kaybetti. Özge yaralının tedavisinin ise SEKA Kerem Hastanesinde devam ettiği öğrenildi.

OLAYIN GÖRÜNTÜSÜ ORTAYA ÇIKTI

Öte yandan, fenomen anı saniye saniye asayiş kamerasına yansıdı. Görüntülerde, ortalık arasında çatışma yaşandığı, elan sonra şüphelilerden birinin tabanca ile Emrah Atmaca’a üst üste şiddetli ettiği anlar düz aldı. Aynı zamanda, gene elinde tabanca olan ayrımsız gayrı şüphelinin eksantrik birine keder ettiği görüldü. Şüphelilerin, yanık halde yerde yatan Atmaca’a tekme attığı anlar dahi güvenlik kamerası eliyle kaydedildi.

Share: