Koluman, Indo Defence Expo & Forum 2022 fuarında bandaj odağı oldu

Endonezya’nın başkenti Cakarta’da düzenlenen Indo Defence Expo & Toplu Tartışma 2022 düzenlendi. Fuarda yer düzlük Koluman Otomotiv Uran A.Ş., ziyaretçilerin bağ odağı oldu.

Fuarda, Koluman Holding Umumi Heyet Danışmanı Dr. Önder Ege ile Koluman Askeri Projeler Genel Müdür Yardımcısı Galebe Özcan, Defans Sanayii Başkanlığı (SSB) Başkanı Prof. Dr. İsmail Demir, SSB Başkan Yardımcısı Mustafa Hedef Şeker Hastalığı, Türk Havacılık ve Feza Sanayii (TUSAŞ) Umumi Müdürü Prof. Dr. Anne Kotil ve Düzenlilik Uzmanı Mete Üstünlük ile aynı araya gelerek savunma sanayiindeki gelişmeler için görüştü. Elan sonraları Endonezya Defans Bakanı Prabowo Subianto ve SSB Başkanı Prof. Dr. İsmail Çipo ile beraberindeki yıldız bilimi Koluman standını görüşme ederek ‘Derman 8×8 Zırhlı Lojistik Destek’ aracını incelediler. Endonezya Defans Bakanı Prabowo Subianto’yı standında ağırlayan Koluman kendilerine Türk kahvesi kültürü ve geleneğinin kibarlık sembolü olan hediyelerini sunma etti.

Fuarda görüşmelerin bitmeme edeceğini nâkil Koluman yetkilileri, bakir muamele arayışı kapsamında fuara ruhlu bire bir katılma sağladıklarını kaydetti. Bu kapsamda Koluman mıntıka ülkelerine müteveccih yeni teşrikimesai anlaşmalarına imza atmayı hedefliyor.

– Ankara

Share: