Komutan Salih Güngöralp: “Vatandaşlarımızın Liderimiz Ihtişam Bahçeli ve Halk İttifakına olan güvenleri sonsuzdur”

Milliyetsever Akım Partisi (MHP) Van İl Başkanı Salih Güngöralp, beraberindeki partililerle Başkale ilçesindeki esnaf ve vatandaşı musahabe ederek sorunlarını dinledi.

MHP Van İl Başkanı Salih Güngöralp ve iklim yönetimi, MHP Başkale İlçe Başkanı Necdet Halitoğlu ile birlikte ilçede esnaf ve vatandaşı görüşme ederek sorunlarını dinledi. İlçede dokunaklı içten karşılanan MHP Van İl Başkanı Salih Güngöralp, memnuniyetini dile getirerek, “Rastgele ant esnafımızın ve vatandaşımızın beraberinde olduğumuzu ve öğür kapısının değme ahit belirgin olduğunu afişe etmek istiyorum. Esnafımız, bin yıllardır süregelen ve sonsuza kadar devam edecek bir geleneğin temsilcileridir. Bizlere sakıt fariza ise bu mesleğin yarınlara güvenle taşınmasını sağlamaktır. Esnafımızın ve vatandaşların şikayet ve isteklerini muktezi mercilere ileterek çözümün takipçisi olacağız” diye niteleyerek konuştu.

İlçe esnafının ve vatandaşın kendilerine gösterdiği ilgiden sevinme duyduğunu tamlayan İl Başkanı Güngöralp, “Biz her devir Başkale esnafımızın ve vatandaşımızın birlikte olmaya bitmeme edeceğiz. Bizler esnafımızın tercümanı, vatandaşın düş ışığı, herkesin ortak tepke ve paydaşıyız. Vatandaşlarımızın Liderimiz Mehabet Bahçeli ve Cumhur İttifakına olan güvenleri sonsuzdur. MHP hem Van hem birlikte Başkale’de Allah’ın izniyle şaha kalkacak. Milliyetsever Akıntı Partisi hep kıpırdak kadrolarıyla göreve hazırdır. Ulusalcı Cereyan Partisi ilkeli bir partidir. Umum hız ve faaliyetlerinin temelinde ülke çıkarları vardır. İşte bu ihata içerisinde bugün toprak ve kaymakamlık yönetimleri üstüne sakıt görevi, esnaf ziyaretlerimizi yaparak yerine getirmiştir. Esnafımızın derdini dinledik, sıkıntılarını öğrendik. MHP, üstüne düşeni yapacaktır. Kimsenin bundan şüphesi olmasın. MHP, 2023 yılında yapılacak olan seçimlerde başarılı kalkışmak amacıyla taşın altına elini değil gövdesini koymuştur. İl ve ilçe yönetimlerimiz azimli tıpkısı şekilde çalışmaktadır” ifadelerini kullandı.

Başkan Güngöralp, kendilerini güler yüzle karşılayan Başkaleli esnaf ve vatandaşa misafirperverlikleri ve kalburüstü sohbetleri üzere teşekkürname etti. – VAN

Share: