Kontrolden sâdır araba cumbalak attı: 3 yanık

Kontrolden çıkan makine cumbalak attı: 3 yaralı

TEKİRDAĞ – Tekirdağ’ın Muratlı ilçesinde Beribenzer Endüstri Sitesi önünde yaşanan tek yönlü trafik kazasında cumbalak atan araçtaki 3 güç hastanelik oldu.

Ilçe, saat 19.40 sıralarında Muratlı Endüstri Sitesi önündeki yolda meydana geldi. İddiaya göre; Ş.A. gönderme ve idaresindeki 59 ADR 908 plakalı makine, daha nedeni öğrenilemeyen şekilde sürücüsünün direksiyon hakimiyetini kaybetmesi sonucu öğün kenarındaki gidiş geliş levhalarına çarparak cumbalak attı. Kazada komütatör sürücüsü Ş.A. ile araçta arızi namına kâin Fatma A. ve İbrahim İ. yaralandı.

Kaymakamlık ihbarı konusunda fenomen hesabına çok sayıda itfaiye aracı, keyif ve polis ekibi irsal edildi. Araçta sıkışan yaralılar itfaiye aracı ekiplerinin yardımıyla kurtarılırken, yaralılara önce müdahaleyi görüngü yerinde keyif ekipleri gerçekleştirdi. Emniyet Trafik ekipleri ise yoldaki trafik güvenliğini sağladı. trafik akımı değişik şeritten verildi.

Yaralılardan sürücü Ş.A. ve muvakkat Fatma A. ambulansla Tekirdağ Kent Hastanesi Acil Servisi’ne sevk edilirken, ayrıksı gaileli İbrahim A. ise ambulansla Muratlı Kerem Hastanesi Ivedili Servisi’ne götürüldü.

Olay mahallinde tetkik yapılırken, kazaya ilişkin sormaca başlatıldı.

Share: