Kuşadasıspor tedbir maçında Fethiyespor’u yendi

TFF 3. Klasman 2. Grupta savaş edecek olan Kuşadasıspor, 2. Öbek takımlarından Fethiyespor ile oynadığı tedarik maçında Muğla temsilcisini 2-1’lik skorla yenerek taraftarını sevindirdi.

2022-2023 TFF 3. Takım 2. Grupta savaşım edecek olan Kuşadasıspor, geçtiğimiz yıl 2. Klasman’e sâdır Fethiyespor ile Afyonkarahisar Kocatepe Spor Tesislerinde tedbir maçında yüz yüze geldi. Kuşadasıspor evvel yarıyı yıpranmamış transferlerden Fatih Şerifoğlu’nun önceki yarıda attığı golü ile 1-0 önde tamamladı. İkinci yarıda Fethiyespor baskısı ile karşılaşan siyah beyazlı ekip kalesinde golü er gördü. Kuşadasıspor takımında sahneye zaman 68’de Muhammet Özvardar daha çok. Tetik çalımları ile dikkat çeken 24 yaşındaki futbolcu Fethiyespor ağlarını havalandırdı. Maçtan 2-1 galip ayrılan Kuşadasıspor, taraftarlarını ümitlendirdi.

Maç sonu açıklama yapan Kuşadasıspor Pakt Başkanı Bilici Emiroğlu “Kampımız bitmeme ediyor. Bomba transferlerle parolamız bağımsız ikinci tabur. Kuşadalı taraftarlar bu yıl alelacayip tıpkısı Kuşadasıspor ile karşılaşacak” dedi. – AYDIN

Share: