Manisa politika haberleri | TOÇ Aynı-Sen Manisa Bölüm Başkanı Bayil, cüret tazeledi

Vazifeli-Sen Konfederasyonuna mecbur Ekincilik Orman Çalışanları Birliği Sendikası’nın (TOÇ Tıpkısı-Sen) Manisa Bölüm Başkanlığı’nın 3. Umumi Asamble toplantısında tek liste ile yapılan seçimde bulunan komutan Tasavvur Bayil cüret tazeleyerek yeniden seçildi.

Manisa Öğretmenevi’nde gerçekleştirilen umumi kurul toplantısına TOÇ Bire Bir-Sen Genel Komutan Yardımcısı Musa Bayındır, Işyar Sen Manisa İl Temsilcisi ve Eğitim Bir Sen Manisa Şube Başkanı Mutlu Öner, İzmir 1 Nolu TOÇ Bire Bir-Sen Başkanı Battal Kürşad Sevgi, İzmir 2 Nolu TOÇ Benzeri-Sen Başkanı Salih Aras, Ekincilik ve Orman İl Müdürü Sağlam Öztürk, Huy Siper ve Milli Parklar Nahiye Başmuallim Yardımcıları Osman Malkoç ve İbrahim Çolak, Manisa Orman İşletme Müdürü Fatih Öztürk ile delegeler katıldı.

Tek liste ile yapılan seçimde kâin başbuğ Tasavvur Bayil, baştan seçilerek güven tazeledi. Bayil’in eskimemiş yönetim kurulu şu isimlerden oluştu: “Misyon Bayil, Katı Omaylar, İlker Birinci, Zor Serttuna, İbrahim Enes Dönmüş, Yusuf Koca ve Hilal Merve Yerlikaya.”

Teşekkürname konuşması fail Maksat Bayil, “Ekincilik ve Ormancılık hizmet kolunda ilimizde 17 ilçede 30 kurumda yaklaşık 850 örgen ile ilin bakım kolunda bildirme balaban ve mezun sendikasıyız. Yapılan umumi kurul ile üyelerimizin teveccühü ile yeniden seçildik. Önümüzdeki dönemde yeniden tarım ve ormancılık hizmet kolunda çalışan parçalanmamış çalışanların şahsiyet haklarının iyileştirilmesinin beraberinde, mesleksel ve içtimai gelişimlerinin arttırılması konularında çalışmalara devam edeceğiz.” dedi. – MANİSA

Share: