Marifet insanlarının cinsel ilişkiye isteklendirme yöntemi toplumsal medyayı ayağa kaldırdı

Kanada’nın arz nazik şehri ve ticaret merkezi Toronto’da mevcut York Üniversitesi’ndeki haber insanları vasıtasıyla gerçekleştirilen tıpkı araştırma nazik yankı uyandırdı. Bilim insanları, rical ve kadınlar beyninde ağır aksak ilişkilerin pekâlâ baştan canlanacağını araştırdı.

“YENİ YERLER KEŞFETMEYE GÖTÜRÜN”

Haberler.com’dan Hazar Yahya Çinçin’in haberine bakarak araştırma sonucunda vukuf insanları tarafından yapılan tespitte, erkeklerin kadınları cinsî ilişkiye haydi üzere ayrımlı kentlere seyahate götürmesi gerektiği belirtildi. Antrparantez müze ve zooloji bahçesi üzere ziyaretlerin birlikte artırılması tavsiyesinde bulunuldu.

“BU YOLLA KENDİLERİNİ YENİLEMİŞ OLURLAR”

Araştırmacılar kadınların rical eliyle izlenecek bu yolla gelişigüzel kendilerini baştan tıpkısı kader kabil hissedeceğini ve yenilecekleri üzere seksüel ilişkiyi elan fazla isteyeceklerini kanıt etti.

SOSYAL MEDYADA TEPKİ GÖSTERİLDİ

Fakat York Üniversitesi’ndeki araştırmacıların bu tespitleri, içtimai medyada nazik tepki çekti. Başta ABD’li ve Kanadalı kullanıcılar almak üzere dünyanın değişik yerlerindeki kullanıcılar tavsiyelerin katiyen ilmî olmadığını anlatım ederek araştırmacılara tepki gösterdi.Share: