Mebus Taşdoğan vatandaşlarla bağırsak içe

MHP Gaziantep Milletvekili Doç.Dr. Şanlı Muhittin Taşdoğan, Türkiye Balaban Kavim Meclisi’nin (TBMM) üç mahiye tatilini sahada esnaf ve vatandaşlarla iç içe geçirdi.

TBMM’nin tatile girmesinin arkası sıra Hac vazifesini tamamlayarak soluğu Gaziantep’te düz MHP Gaziantep Mebus Doç.Dr. Şanlı Muhittin Taşdoğan, her yıl olduğu üzere bu yılda intihap bölgesine gelerek gösterişli bire bir sıkıntı ile saha çalışmalarını gerçekleştirdi.

Gaziantep’in parçalanmamış ilçeleri karış karış dolaşan MHP Mebus Taşdoğan, İslahiye, Nurdağı, Araban, Yavuzeli, Nizip, Karkamış ve Oğuzeli kaymakamlık başkanları ve tümen teşkilatlarının birlikte kaza, kaza müdürlüğü, mütenevvi kurum ve kuruluşlar ile esnaf ziyaretlerini bile unutmadı.

İlk musahabe Devlet Bahçeli’ye

Hac görevini tamamladıktan sonradan Gaziantep’e dönen ve tebrik kartı ziyaretlerini akseptans eden MHP Gaziantep Saylav Ulu Muhittin Taşdoğan, daha sonradan Ankara’ya her an MHP Genel Başkanı Çap Bahçeli’yi ziyaret etti. Bu ziyaretin ardından MHP Genel Başkanı Büyüklük Bahçeli’den aldığı talimatlar doğrultusunda ise düzlük çalışmalarına lahzada başladı.

Esnaf odalarında talepleri dinledi

Saylav Taşdoğan, Gaziantep Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği özellikle almak amacıyla birliğe kapalı birçok esnaf odasını konuşma ederek istek ve önerilere birlikte kulak verdi. Esnafın sorunlarına ilgilendiren ayn başkanları ile yaptığı görüşmeler sonrasında, temenni ve önerileri yerine yayımlamak için kullanılmamış yasama yılında çıktı çalışacaklarının sözünü veren Gaziantep Saylav Yüksek Muhittin Taşdoğan, şimdiler da ise mecliste kolları ercecik sıvadı.

Cenaze ve düğünleri atlamadı

Çalışmaları ile mecmu partililerinin ve hemşerilerinin takdirini toplayan MHP Saylav Taşdoğan, hemşerilerini hususi günleri olan düğünlerde ve cenazelerde bile bekâr bırakmadı. Mebus Taşdoğan’ın bu hassasiyeti ise vatandaşların dikkatinden kaçmadı.

Sahada esnafı ve hemşerilerini dinlendi

Meclis tatilini okazyon kasten yer çalışmalarında sıkmadık el bırakmayan MHP Gaziantep Mebus Taşdoğan, esnafın ve vatandaşların sorunlarının çözüme kavuşması hesabına iz odaları, şehremaneti başkanları ve bakanlıklarla birlikte simultane iletişim kurması dikkatlerden kaçmadı. Sahada vatandaşlardan yakın rabıt ve rabıta gören Taşdoğan, Topluluk İttifakı’nın çalışmalarını anlattı.

Nurdağı yolunun müjdesini verdi

Saha çalışmalarının birlikte MHP Gaziantep İl Başkanlığı döneminden bu yana yakından takipçisi olduğu ve ahiret yolculuğu yolu olarak anılan Gaziantep Nurdağı Yolu’nun yapılacağı ve asıl atılacağının müjdesini bile vatandaşlarla paylaştı. Esas atma töreninde ise özverili çalışmalarından periferi Nurdağlı hemşerilerinin tebriklerini akseptans etti.

Parti programlarını dahi boşlama etmedi

MHP Gaziantep Saylav Büyük Muhittin Taşdoğan, Gaziantep’teki çalışmalarının yanı MHP Genel Başkanı Ihtişam Bahçeli’nin talimatıyla planlı Adım Adım 2023, İlçe İlçe Ifham ve Tenvir Bitlis programı çerçevesinde tam ilçeleri karış karış gezerek Topluluk İttifakı’nı anlattı. Tıpkısı zamanda MHP eliyle 2023’e Akıllıca “AdayBelli KararNet” teması ile Sivas, Bursa, Kayseri ve Erzurum birlikte düzenlenen bulutsuz hava mitinglerine üstelik katılma sağladı.

Yeni teşri dönemi üzere idea yayımladı

3 maaş aranın peşi sıra TBMM, Cumhurbaşkanlığı Hükümet Sistemi ile meclis tarihinde ilk defa 6. Yasama yılına önceden MHP Gaziantep Milletvekili Yüce Muhittin Taşdoğan birlikte hususi ruzname ile toplanan umumi kurula katılmak için Ankara’nın yolunu tuttu. Milletvekili Taşdoğan, yeni yasama yılına ilişkin sosyal iletişim araçları hesaplarından yayımladığı mesajında ise, “Genel Başkanımız Sayın Heybet Bahçeli’nin talimatıyla seçim bölgemiz Gaziantep ve partimizin görevlendirdiği bölgelerde gerçekleştirdiğimiz çalışmalarımızın sonrası, Cumhurbaşkanlığı Hükümet Sistemi ile Cumhuriyet tarihinde bir önce olan TBMM’nin 6.Yasama Yılı’na başlıyoruz. Ömre Bedel olması dileğiyle” ifadelerini kullandı. – GAZİANTEP

Share: