MHP Gaziantep Milletvekili Taşdoğan, üç mahiye tatili ziyaretlerle değerlendirdi

MHP Gaziantep Mebus Mehabetli Muhittin Taşdoğan, TBMM’nin üç maaş tatili sahada ziyaretlerde bulunarak geçirdi.

Taşdoğan’ın ofisinden yapılan açıklamaya bakarak, TBMM’nin tatile girmesinin ardından Hac vazifesini tamamlayıp Gaziantep’e mevrut Taşdoğan, daha sonra Ankara’ya her an MHP Umumi Başkanı Heybet Bahçeli’yi mülakat etti.

Taşdoğan, bu ziyaretin peşi sıra Bahçeli’den aldığı talimatlar doğrultusunda seçme bölgesinde vadi çalışmaları gerçekleştirdi.

İlçeleri dolaşan Taşdoğan, ilçe başkanları ve öğür teşkilatlarının yanı sıra ilçe, kaymakamlık müdürlüğü, türlü kurumları ve esnafı konuşma etti.

Gaziantep Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği özellikle kalkışmak için birliğe kapalı bir nice esnaf odasının taleplerini dinleyen Taşdoğan, hemşehrilerinin düğünlerine ve cenazelerine de katıldı.

Ziyaret ettikleri yerlerde Cumhur İttifakının çalışmalarını anlatan Taşdoğan, esnafın ve vatandaşların sorunlarının çözüme kavuşması amacıyla iz odaları, şehremaneti başkanları ve bakanlıklarla iletişime geçti.

Taşdoğan, Gaziantep Nurdağı yolunun yapılacağı ve asıl atılacağının müjdesini birlikte verdi.

Taşdoğan, Bahçeli’nin talimatıyla düzenlenen “Yavaş Yavaş 2023 İlçe İlçe Tefhim ve Tenvir Bitlis” programı kapsamında parçalanmamış ilçeleri gezerek Topluluk İttifakını anlattı. Taşdoğan, aynı zamanda MHP tarafından 2023’e Makul “AdayBelli KararNet” teması ile Sivas, Bursa, Kayseri ve Erzurum’da düzenlenen mitinglere bile katıldı.

Share: